Yumurta Büyüsü Adım Adım Nasıl Yapılır?

Yumurta Büyüsü Niçin Yapılır?

Yumurta büyüsünün tatbiki hakkında bilgi aktarmadan evvel, bu büyüyü uygulayan insanların niçin böyle bir tılsıma başvurmak zorunda kaldıklarını aktaralım:

Sevgili okurum, yumurtanın akının ve sarısının etkin bir şekilde kullanıldığı bu sihirde asıl amaç, sevdanın ve aşkın gücü ile bir başkasını kendine cezbetmek ve bağlamaya çalışmaktır. Yani iki kişiyi, yumurtanın akı ve sarısı gibi yan yana getirip kopmamacasına bağlamak hedeflenir burada. Fakat asıl amaç bu olmasına karşın, bu tılsım, farklı amaçlar ve niyetler için de kullanılabilir. Yani her türlü isteğe ve dileğe kavuşmak için de bu sihir yapılır.

Peki, Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu tılsım için, bize 3 nesne gerekli:

  • 1- Bir adet yumurta. (Yumurtanın rengi veya biçimi fark etmez. Bununla beraber, türü de fark etmez; yani her türlü yumurta olabilir.)
  • 2- Bir adet çay kaşığı.
  • 3- Bir çay bardağı.

Bu sihirli malzemeler, birazdan yapacağımız büyünün temel malzemeleri ve bunlarla ilgili birkaç işlem yaparak yumurta büyüsünü tatbik etmiş olacağız, şöyle ki:

İlk başta, elimizdeki yumurtanın kabuğunun en üst ve sivri kısmını elimizdeki çay kaşığı ile hafifçe tıklatıp kırmalıyız. Tabi, kırarken de şu tılsımlı kelimeleri yürekten okumalıyız:

  • “Ey beni sonsuza dek mutlu ve huzurlu yaşatacak olan sihirli ve mutalsam etkinliğin değerli malzemeleri! Sizi istimal ederek muradına kavuşmayı planlayan bu insanın günlerinin ve gecelerinin daha fazla kararmasına ve tüm kapıların yüzüne kapanmasına artık müsaade etmeyin! Siz ki şu ana dek, milyonlarca insanın kalp yarasına ve gönül sızısına mahrem ve merhem oldunuz. Siz ki şimdiye kadar, insanların baş koyduğu yolda bulunan engelleyici taşları kaldırıp rahatlatıcı bir görevin temsilcisi oldunuz! Artık sıra bende ve sizden rahatlık istiyorum ben de.”

Bu sözlerle birlikte yumurtanın üst tarafını tıklatıp kırdıktan sonra, yumurtanın akını ve sarısını birbirinden ayırıp sarı olan kısmını yanınızda bulunan çay bardağının içine boşaltmalıyız. Sarı kısmı bardağın içine dökünce, geriye kalan ak kısım ise, yumurtanın içinde kalmaya devam edecek ve işte tam burada büyünün diğer aşaması başlayacak, şöyle ki:

İlgili Yazı: Büyü Nasıl Anlaşılır?

Yumurta Büyüsünün Diğer Aşaması

Şimdi, içi sarı sıvı ile dolu olan bardakla içinde beyaz sıvı bulunan yumurtayı yan yana getirip onlara şu sihirli sözlerle hitap etmeliyiz:

  • “Ey şimdi ayrılığın yasını ve insanın talihsizliğini daha iyi anlayan ve birbirine sıkıca bağlı olduğu halde ayrılmak zorunda kalan yumurta akı ve sarısı! Benimki de bir gönül yarası ve benimki de sizinkinin aynısı! Ben de düştüm bu melale ve işte geldim bu hale! Şimdi, sizi aracı yaparak ayrılığın derin ve firkatli hüznünü yürek ülkemden söküp atmak ve bedbaht talihime nefes aldırmak istiyorum. Bu yüzden sizden tek dileğim, şu anda uygulamaya koyduğum yumurta büyüsüne engel olmamanızdır. Şimdi beni daha iyi anlıyor olmalısınız!”

Bu sözleri yumurtanın akına ve sarısına hitaben söyledikten sonra, elimize çay kaşığını alıp çay bardağında bulunan kısmı, tekrar yumurtanın içine boşaltmalı ve bardaktaki kısmı iyice sıyırmalıyız. Ve sonrasında da şu sözleri içten içe tekrar etmeliyiz:

“Bak işte neler oldu!
İlkin bir keder oldu.
Sonra yine birleştin.
Ayrılık heder oldu.
Muradım olmayınca,
Sevincim gider oldu.

Seni tekrar yerine
Koyuverdim yumurta.
Akını aldım senden,
Koyu verdim yumurta!
İlkin aldım suyunu
Suyu verdim yumurta.
Bak derdime derdime,
Soyuverdim yumurta.

Senden aldım varlığı,
Sana verdim darlığı.
Göster bana yarlığı
Medet aman yumurta!”

Bu kafiyeli sözlerden sonraysa artık, sihrin son aşamasını tatbik edebiliriz, şöyle ki:

Yumurta Büyüsünün Son Aşaması

Burada, bir araya getirdiğimiz iki sıvıyı da kaşık kaşık içmemiz gerekiyor artık ve her kaşıkta da büyünün son tılsımlı kelimelerini kullanmak durumundayız; o sözler şunlar:

“Ortalık duman oldu.
Halimiz yaman oldu.
Kurtulanlar kurtuldu.
Mazlumlar yanan oldu.
Kimse bilmez şifadan,
Herkese talan oldu.
Bu yangının içinde,
Yüreğim kalan oldu.
Hüzün geldi ülkeme,
Sevincim yalan oldu.
Bana kalan sadece,
Sınırsız talan oldu.

Artık üzülmüyorum,
Çünkü sana sığındım.
Artık derdimi attım,
Çünkü senle avundum.
Tek tesellim sen oldun.
Kendim senle savundum.”

Bu sözler, artık büyünün son sözleri idi ve az önce de söylediğim gibi bu sözleri, içtiğimiz her kaşıkta söyleyip yumurtanın içindeki sıvı bitinceye kadar her kaşıkta tekrar etmeliyiz.

Yumurta Büyüsü ve Birkaç Mühim Nokta

1- Bu büyüyü bizzat denemediğim için etkinliğine dair hiçbir şahsi deneyime sahip değilim; ancak uygulayıp olumlu sonuç aldığını söyleyen birçok kişi var.

2- Çok etkili olduğu öne sürülen ve birçok insanın muradına kavuşmasını sağladığı iddia edilen farklı aşk duaları için şu sayfayı da inceleyebilirsin:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*