Yılan Büyüsü Mutsuzluk Sebebiniz Olabilir, Dikkatli Olmalısınız

Yılan büyüsünde ipe remz yükleme aşaması

Yılan büyüsü için bir insan boyu uzunluğunda kırmızı bir ip alınır. Bu ip yılanı simgelemektedir. İp üzerine ayrılmaları istenen kadının ve erkeğin ismi 167 defa okunur. Bu aşamaya remz yükleme (sır aktarma) aşması denir.

İsimler okunduktan sonra ip ortadan kesilir ve her ip parçasına kişilerin isimlerinde bulunan sessiz harf sayısı kadar düğüm atılır. (Çünkü Arapçada sesli harfler yoktur, hareke denilen işaretler vardır.) Mesela “Murat” ismi için sadece m,r,t harfleri esas alınarak 3 adet düğüm atılacaktır.

Düğüm atılmış ip parçaları bir bezin içine konulur ve güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilir.

Yılan büyüsünde vefk hazırlama aşaması

Vefk büyü yazısı demektir. Yılan büyüsünde de vefk hazırlamak büyünün önemli aşamalarından biridir. Ancak yılan büyüsünde “büyük vefk” ve “küçük vefk” adında iki ayrı vefk hazırlanır.

Büyük vefkte sadece ayrılmaları istenen kadının ile erkeğin isimleri yazılmaktadır. Ayrıca büyünün tesirini arttıran çeşitli işaretler de vefk üzerine çizilmektedir. Büyük vefk, kadın ve erkeğin birbirlerine karşı besledikleri olumlu duyguları olumsuz hale getirir ve sevginin nefrete dönüşmesine neden olur.

Hazırlanan küçük vefkte ise kadın ve erkeğin akrabaları ile arkadaşlarının isimleri yazılmaktadır. Bu vefkin amacı üçüncü şahısların ayrılık kararında engel olmamasını sağlamak hatta ayrılığın gerçekleşmesine yardımcı olmalarını temin etmektir.

Küçük vefkin tesirine kapılan tanıdıkların tüm basireti bağlanır ve ayrılacak kişileri tekrar bir araya getirmek yerine kesin ayrılığı sağlamak için gayret gösterirler.

Büyük vefk- küçük vefk ifadeleri sadece vefkin anlamından ötürü verilen isimdir. Gerçekte ebat olarak küçük vefkler büyük vefklerden daha büyük bezlere veya kağıtlara yazılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Beladan Kurtulma Duası

Yılan büyüsünde “bulgama” aşaması

Bulgama kelimesi karıştırmak anlamına gelmektedir. Büyünün bu aşamasında önceden kesilip düğümlenen ipler ile vefkler yakılıp karıştırılmaktadır. Tabi bu arada orijinal vefklerin kağıt üzerine değil bez üzerine yazıldığını da hatırlatmakta fayda vardır.

Yakılıp karıştırılan malzemeler üzerine (küller üzerine) büyünün başlangıç aşamasında olduğu gibi yine 167 defa kadının ve erkeğin adı okunur. Okumalar bittikten sonra geriye sadece “ayrılık yolu yapma” aşaması kalacaktır.

Yılan büyüsünde “ayrılık yolu yapma” aşaması ne demektir?

Önceki aşamalarda büyü malzemelerinin yakılması ile elde edilen küller ayrılmaları temin edilecek kişilerin sıklıkla yürüdükleri yola serpilir. Eğer kadın ve erkek aynı evde değillerse her birinin yoluna küller ayrı ayrı dökülür. Büyünün bu aşamasına “ayrılık yolu oluşturma aşaması” denir.

Kadın ve erkek bu yolu bir defa dahi kullanırsa büyü tesirini göstermeye başlayacaktır. Aynı şekilde o yolu kullanan tüm tanıdıklar da büyünün tesirine kapılacaklardır.

Yılan büyüsü kaç günde tutar?

Yılan büyüsü hızlı tesir edip sonuca ulaşan bir büyüdür. Muhtelif eserlerde büyünün 11, 17, 21 gün gibi sürelerde tuttuğuna dair bilgiler vardır.

Ancak büyünün kişiler “ayrılık yolundan” yürümeye başlar başlamaz etkisini gösterdiğini ve 21 günde de kesin sonuç verdiğini söylemek mümkündür.

Yılan büyüsü çok güçlü bir büyü olduğundan bazen olumsuz durumların ortaya çıkmasına da sebep olabilmektedir

Yılan büyüsü hem kişileri hem de kişilerin sosyal çevresini etkilediği için büyü çoğu zaman kırıcı olaylara, kavgalara hatta intihar ve cinayetlere yol açabilmektedir. Bu nedenle yılan büyüsü yaptıracak kişilerin çok dikkatli davranmaları gerekmektedir.

Yılan büyüsünün bozdurulmayan büyülerden biri olduğu doğru mudur?

Yılan büyüsü kara büyüler içinde en zor bozdurulan büyü olarak bilinmektedir. Ancak yılan büyüsü de tüm büyülerde olduğu gibi uygun metotlarla bozdurulabilmektedir. Bu hususta en etkili metot Kuran’dan konuyla alakalı sureleri okumaktır.

Felak, Nas, Rahman ve Maide sureleri büyü bozma duası olarak okunmaktadır. Bu surelerin okunması ile inşallah en tesirli büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Önemli bir tavsiye

Yılan büyüsü gibi ayırma büyülerine başvurulmasının asıl nedeni sevdiği kişiye kavuşma özlemidir.

Çoğu zaman sevdiğini kötü niyetli insanlara kaptıran veya aşkına hak ettiği karşılığı alamayan kişiler büyüye başvurmaktadır.

Ancak büyünün her türü kesinlikle büyük günahtır ve Kuran’da kesin bir dille yasaklanmıştır. Bu nedenle büyüye bir müminin asla tevessül etmemesi gerekir.

Peki başka bir çözüm yolu yok mu?

Elbette ki büyü dışında da çok etkili alternatifler var. Biz size en güvenilir ve en etkili metot olan duaların nurani yolunu önereceğiz.

Bu itibarla size onlarca etkili aşk duasına yer veren En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*