Voodoo Büyüsü İlginç ve Tesirli Bir Uygulamadır

Voodoo Büyüsü Hangi İsteğe Hitap Eder?

Voodoo büyüsü herhangi bir kişinin kalbini ve aklını yönetebilmek ve yönlendirebilmek maksadıyla başvurulan bir tılsımlı büyü olmasına rağmen, genellikle bir kişinin kalbinde aşk ateşini ve aklında duygusal fırtınaları oluşturabilmek ve yaratabilmek maksadıyla yapılır.

  • Dolayısı ile siz de voodoo büyüsünü ister, istediğiniz insanda aşk ateşini alevlendirebilmek ve duygusal fırtınalar yaratabilmek maksadıyla yapın, isterseniz de bir kişinin kalbini ve aklını tam manası ile istediğiniz doğrultuda ve istikamette yönlendirebilmek amacıyla gerçekleştirin. Her halükarda voodoo büyüsü ile bir kişinin düşüncelerini ve duygularını kontrol altına alabileceksiniz.

Şimdi voodoo büyüsü için 1 adet bez bebeğe ihtiyacınız olduğunu ifade etmeliyiz; temin edeceğiniz bu bez bebek, herhangi bir bez bebek olabileceği gibi boyutu, ebatı, şekli ve deseni konusunda herhangi bir sınırlama ve kısıtlama olmadığını ifade etmeliyiz.

Zaten voodoo büyüsü bez bebek büyüsü olarak da geçer ve bu büyüyü yapabilmek için, bez bebeğin bir insanı sembolize etmesi yani simgelemesi gerekmektedir. Bu anlamda yönetmek ve yönlendirmek, duygularına ve düşüncelerine yön vermek istediğiniz insanı temsil eden ve onu sembolize eden bir bez bebek bularak sessiz bir yere geçin ve aşağıdaki uygulamaları gerçekleştirin:

Voodoo Büyüsü Böyle Yapılır

Şimdi istediğiniz insanın kontrolünü sağlamak maksadıyla onu simgeleyen bez bebeği yanınıza alarak sakin bir yerde bu bez bebeği önünüze koyun, dizüstü çökün, gözlerinizi kapatarak kontrol altına almak istediğiniz ve denetlemek arzusunda olduğunuz kişinin hayalini gözlerinizde canlandırın ve yanınıza bir iğne alıp gözlerinizi açtıktan sonra bez bebeğin kafasına bu iğneyi batırın.

  • Bu iğnenin voodoo büyüsünün kalbi hükmünde olduğunu, dolayısıyla, voodoo büyüsü yaparken bu iğnelerin kullanımının çok önemli olduğunu ifade etmeliyiz.

Ardından başka bir iğne daha alın ve bu iğneyi de bez bebeğin kalp odağına batırın, sonrasında da gözleriniz açık bir şekilde bez bebeği önünüze yerleştirip voodoo büyüsünün tılsımlı olan şu sözlerini üzerine okuyun:

  • “Ey görevli varlıklar, size müracaat etmemin sebebi, falanca kişiyi simgeleyen şu bez bebeğin kafasına ve kalbine batırmış olduğum iğnelerin işlevini yerine getirmesi, bu sayede kalbindeki duyguların ve aklındaki düşüncelerin istediğim şekilde hareket etmesidir. Görevinizi hakkıyla yaparsanız, siz de mutlu mesut bir şekilde yaşayıp düzgün bir ömür sürmenin tadını ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sayede benim de muradıma kavuşarak düzgün ve güzel bir ömür yaşamamı sağlayabilirsiniz. Kaldırımlardan tutun da suların akışına kadar, yapraklardan tutun da rüzgarların esişine ve seyredişine kadar her türlü varlığın hükmü elinde olan yaratıcının görevli varlıkları olarak muradımı gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapın ve en iyisi ile beni mükafatlandırıp ödüllendirin. Bu armağanınız daima hatırlanacak ve daima yad edilecektir.”

Voodoo Büyüsü ve Son Bölüm

Bu ilginç ve garip tabirleri bez bebeğin üzerine sessiz bir şekilde ve kısık bir ses tonuyla 3 defa üst üste okumanız halinde, artık voodoo büyüsünün ilk aşamasını bitirmiş olacaksınız, bu aşamadan sonraki diğer aşamada voodoo büyüsünün bez bebeğini yanınıza alıp başka insanların ve başka varlıkların göremeyeceği korunaklı ve sağlam bir yerde saklayarak tam 14 gün boyunca orada kalmasını sağlamaya çalışmanız gerekmektedir.

  • Çünkü voodoo büyüsü etkili olsun istiyorsanız, istediğiniz kişiyi temsil eden ve sembolize eden bu bez bebeği 14 gün boyunca korunaklı bir yerde saklamanız gerekmektedir. Yanı sıra şunu da hatırlatmakta şiddetle fayda görüyoruz ki voodoo büyüsü, esrarlı bir tılsım olduğu ve en nihayetinde bir kara büyü olduğu için bu büyüyü yapan insanların maruz kaldıkları sıkıntılardan da kesinlikle haberdar olmak zorundasınız.

Çünkü hakikaten bu büyü, insanların belli karanlıklarda hayat ışığını karartan ve onları acayip musibetlere sürükleyen bir mahiyete de bürünebilir. Bu anlamda bu riskli ve tehlikeli büyüden uzak durarak şu tavsiyemizi dikkate almanızı isteriz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*