Tuvalet Büyüsü Ayrılığa ve Kedere Neden Olur

tuvalet büyüsü

En tesirli ayırma ve soğutma büyüsü hiç kuşkusuz ki tuvalet büyüsüdür. Birbirini seven kadın ve erkeklerin kısa sürede bütün duygularını tam aksi yönde değiştirerek ayrılığa neden olur. Öncesinde birbirlerini deli gibi seven kişiler bu büyünün etkisine kapıldıktan sonra adeta birbirlerine tahammül edemez hale gelirler.

Tuvalet büyüsü sadece birbirini seven bekar kadınlar ile erkeklerin ayrılmasına neden olmaz. Bu büyü aynı zamanda evli şahısların da yuvalarının yıkılmasına sebep olur. 

Tuvalet büyüsünün en yaygın uygulama alanı kadın-erkek ilişkilerinin bozdurulmasıdır. Ancak çocukların anne babalarına karşı isyankar olmalarına neden olmak, yöneticileri zor durumda bırakmak ve birbirini seven dostların arasını bozmak için de bu büyüye başvurulmaktadır. 

tuvalet büyüsü

Tuvalet büyüsü yapılan kişiler bir anda bambaşka bir insana dönüşüyor

Tuvalet büyüsünün kısa sürede insanları ayrılmasının en önemli nedeni kişilikleri tamamen değiştirerek yeni bir insan profili ortaya çıkarmasıdır. 

Büyü aynı anda hem kadını hem de erkeği etkilediği için insanlar eskisi gibi sevgi duyguları hissetmemeye başlar. Aynı şekilde karşıdaki kişiden de sevgi görülmez. Kişi kendi kendisine “Benim aşık olduğun insan bu değil!” der ve büyük bir pişmanlık duymaya başlar.

Tuvalet büyüsü ayrılık kararının net biçimde yaşanmasını sağlamak için kişilerin birbirlerine olan saygısını da ortadan kaldırır. İnsanlar birbirlerine daha önce hiçbir şekilde söylemedikleri kötü sözler sarf eder. Kırıcı tutumlar açıkça ortaya çıkar. Bu durum insanların gururlarının kırılmasına neden olur ve böylece en isabetli tercih olarak ayrılık kararı öne çıkar.

tuvalet büyüsü

Son zamanlarda tuvaletinizi yabancı bir kişi kullandıysa…

Tuvalet büyüsü derin uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Bu nedenle tanıdık bir kişinin bu büyüyü öğrenerek gelip yapması oldukça zordur.

Bu uygulamayı yaptıran kişiler bu engeli aşmak için büyüyü yapacak olan üstadı “uzak bir akraba, eski bir arkadaş…” gibi kimliklerle tanıtır. 

Eğer son zamanlarda tuvaletinizi yabancı bir adam kullanmışsa ve o aşamadan sonra sevdiğiniz kişiyle ilişkiniz bozulmaya başlamışsa tuvalet büyüsü yapılmış olma ihtimali güçlüdür.

tuvalet büyüsü

Tuvalet büyüsü nasıl yapılır?

Tuvalet büyüsü vefk yazma esasına dayanır. Vefk, büyü yapmak amacıyla hazırlanan kağıt parçalarına verilen isimdir.

Ayrılmaları istenen kadın ve erkeğin isimleri vefk kağıtlarına yazılır ve bu kağıtlar yakılarak külleri tuvalete atılır.

Tuvalette kağıt yakmak büyünün açığa çıkmasına neden olabilir. Çünkü tuvalet gibi küçük alanlarda herhangi bir şeyi yakmak uzun süre kokunun çıkmaması anlamına gelir. Bu nedenle büyü yapan şahıslar vefk kağıdını başka yerde yazıp yakarak hazır hale getirir ve tuvalete girdiklerinde sadece tılsımlı sözcükleri okuyarak külleri tuvalete boşaltır.

Tuvalet büyüsünde okunan tılsımlı sözcüklerin içeriği nedir?

Aslında okunan sözcükler şahıs isimleridir. Ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isimleri belli sayıda okunmaktadır. Kaç adet okuma yapılacağı kişilerin isminde bulunan harflerin ebced hesabına göre yapılır.

Okumalar sırasında ayrıca insanların psikolojisini bozmak ile görevli hüddamların (cin taifesinden kişilerin) isimleri de okunarak bu varlıklar göreve çağrılır.

tuvalet büyüsü

Kadın ve erkek farklı mekanlarda bulunuyorsa nasıl bir yol izlenir?

Eğer ayrılmaları isteyen kadın ve erkek aynı yerde yaşıyorsa büyüyü sadece buranın tuvaletinde yapmak yeterlidir. Ancak kişiler farklı yerlerde yaşıyorlarsa büyüyü her iki yerde de yapmak gerekir.

Eğer hem kadına hem de erkeğe yönelik büyü yapma imkanı yoksa sadece bir şahıs için tuvalet büyüsü yapılır. Bu durumda büyü yalnızca bir şahsı etkileyecektir. Ancak tuvalet büyüsü bu şansı o kadar güçlü biçimde etkileyecektir ki söz konusu aşkı toparlamak asla mümkün olmayacaktır.

tuvalet büyüsü

Tuvalet büyüsü ne zaman tesirini gösterir?

Büyü yapıldıktan sonra insanlar tuvalete girdikleri anda büyü tesirini göstermeye başlar. 

Tuvalet büyüsü her geçen gün etkilerini biraz daha arttıran bir uygulamadır. Kadim büyü kitaplarında büyünün yapılışının üzerinden 19 gün geçtikten sonra insanların tamamen farklı duygular hissedeceği belirtilmekte ve ayrılık kararının açıkça ifade edileceği yazılmaktadır.

Büyüyü bozmak için ne yapmak gerekir?

Tuvalet büyüsü kara büyü kategorisinde kabul edilir. Çünkü bu büyü insanlara ciddi biçimde zarar vermektedir. Bu nedenle de büyünün bozdurulması büyük önem arz etmektedir.

Tuvalet büyüsünün iki farklı bozdurulma yolu vardır. Bunlardan birincisi yeni bir büyü yaparak şer güçlerin tesirini dengelemektir. Ancak bu yöntemin bazı riskleri bulunmaktadır.

Büyünün ikinci ve daha güvenilir bozdurulma yolu ise büyü bozma duası okuyarak büyüyü hükümsüz bırakmaktır. Bu konuda büyük alimlerin tavsiye ettikleri dua Muavvizeyetyn duasıdır. Bu duanın sözlerinin 3 defa peş peşe okunması ile inşallah büyü tesirsiz kalacaktır. Bu etkili dua, büyüye maruz kalan kişiler tarafından bizzat okunabileceği gibi yakınları tarafından vekaleten de okunabilir.

Tuvalet Büyüsü Ayrılığa ve Kedere Neden Olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön