Sabun Büyüsü İnsanların Yaşamına Olumsuz Biçimde Yön Veriyor

Sabun Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Değerli okurum, sabun büyüsünün hangi amaçla yapıldığını anlayabilmek için, bu harika etkili tılsımın enerji gücüne dikkat etmek gerekir. Çünkü bir tılsım ne kadar çok enerji yüklü ise o kadar farklı amaçlar için kullanılabilir. Örneğin, çok güçlü bir enerji yükünü kendi içinde taşıyan bazı büyüler hem ayırma ve soğutma büyüsü olarak hem de şirinlik ve aşk büyüsü olarak kullanılıyor.

  • Aynı şekilde sabun büyüsü de çok değişik amaçlar için kullanılması mümkün olan bir büyü; çünkü bu büyüde de enerji oranı ve miktarı oldukça yüksek. Dolayısıyla sabun büyüsü, neredeyse her türlü amaca hizmet eden çok boyutlu bir büyüdür. Yani dileğin ne olursa olsun fark etmez, her halükarda sabun büyüsünün gücünden istifade edebilirsin.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır, İhtilaflı Bir Konu

Sevgili okurum, sabun büyüsünün yapılış şekliyle alakalı birçok farklı yoruma ve birçok farklı anlatıma rastlamak mümkün; fakat benim birazdan aktaracağım yapılış şekli, kadim kitapların tarif ettiği en eski ve köklü sabun büyüsüdür. Bu bağlamda farklı kaynaklardan edindiğin bütün bilgileri kafandan atıp birazdan aktaracağım verilere dikkat kesilmeni istiyorum.

Sabun Büyüsünün En Doğru Şekli

İlk olarak elimizin altında bir adet içi su dolu bir bardak (su bardağı veya çay bardağı fark etmez) ve herhangi bir katı sabundan alınmış bir parça sabun olmalı.

“Herhangi bir katı sabundan alınmış bir parça” konusuna açıklık getireyim:

Sabun büyüsü için genellikle Arap sabunu kullanılır; ancak bunun olmadığı durumlarda başka sabunlar da kullanılabilir. Eğer Arap sabunu bulman mümkünse tabi ki daha makbul olur. Ne var ki bu çok etkili tılsımda farklı türden ve renkten sabunlar da kullanılabilir. Yeter ki sabunun katı kısmından bir parça alınmış olsun. (Alacağın parçayı bıçakla kesebilirsin ve alacağın parça, ince bir peynir dilimi gibi olmalı.)

Gerekli olan malzemeleri tarif ettiğimize göre bundan sonra sabun büyüsünün diğer aşamalarına geçmemiz mümkün, şöyle ki:

Sabun Büyüsü ve “Ya Melamiyanan” Tabiri

Bu noktada, yapacağımız tılsımın etki gücünü en az 10 kat arttıracak Ya Melamiyanan tabirinden bahsetmek zorundayım; çünkü birazdan okuyacağın bu tabirin ne anlama geldiğini kesin bir şekilde bilmek zorundasın. Aksi takdirde yapacağımız tılsım, etkisiz olabilir.

Sevgili okurum, Ya Melamiyanan tabiri kadim zamanların en itibarlı ve şöhretli büyücülerin tarafından kullanılan ve neredeyse her tılsım ve sihirde başvurulan muazzam bir enerji kaynağıdır.

Ya Melamiyanan, elem ve ıstırabın kaynağına inmek anlamına gelir ve terim olarak şu anlamda kullanılır:

  • “Ben, elem ve ıstırabın kaynağına inerek kendi elemlerimi ve problemlerimi yok ettiğim gibi bana yakın olan sevdiğim insanların da dertlerine çözüm buluyorum. Fakat benim hasmım olanlar, keder içinde kalmaya mahkûm olacaklardır.”

İşte bu ifade, sabun büyüsü dahil birçok büyünün özünü teşkil eder. Öyleyse sabun büyüsünün yapılış şeklinin detaylarını anlatmaya devam edelim ve bu tabirin gizemli yönlerine eğilelim.

Sabun Büyüsü, Temiz Su ve Ya Melamiyanan

İlkin elimizdeki bardağın yarısına kadar temiz su dolduruyoruz ve bu suyu doldurduktan sonra, bir dilim sabun keserek bardağın içine atıyoruz.

Burada iki noktaya dikkat etmeliyiz.

Birincisi kestiğimiz sabun dilimi, suyun dışarı taşmasına sebep olmamalı.

  • İkincisi ise şu: Bu aşamada ve yapacağımız diğer bütün aşamalarda niyetimizi mutlaka ama mutlaka aklımızda tutmalıyız. Çünkü büyünün her adımı niyetle can bulacak ve enerji kazanacak. Yani bizim güçlü niyetimizden güç alacak ve aldığı gücü, en az 10’a katlayarak bize iade edecek.

Bu iki noktanın altını çizdiğimize göre sabun büyüsünün Ya Melamiyanan kısmına geçelim:

Dostum, bardağı yarısına kadar temiz suyla doldururken 7 kez, elindeki sabundan ince bir dilim keserken 7 kez ve kestiğin dilimi bardağın içine atarken de 7 kez Ya Melamiyanan tabirinin söylemelisin.

  • Bu tabiri, olabildiğince kısık bir ses tonuyla söylemelisin; yani söylerken sen bile zor işitmelisin. Toplamda 21 bu ifadeyi kullanıp sabun dilimini suyun içine attıktan sonra ise, tam 21 dakika boyunca sudaki değişimleri izlemelisin.

Sabunun suya etkisine bakarken, 21 dakika boyunca aklında niyetin capcanlı bir biçimde durmalı ve niyetinin gücü seni motive etmeli.

Ve bu noktada şu sözleri tam 7 kez söylemelisin:

Sabun Büyüsünün Tılsımlı Sözleri

  • “Ya Melamiyanan hatırına yaptığım sabun büyüsü, benim içimdeki halis niyeti ortaya çıkardı ve bu niyetin gücüyle artık kendimi daha iyi hissediyorum. Ve biliyorum ki Ya Melamiyanan beni yarı yolda ve yüz üstü bırakmayacak. Sabunun suya yaptığı değişimin bir benzerini kendi içimde hissediyorum. Adeta içimdeki çalkantılı deniz de yavaş yavaş duruluyor ve beni rahat ve huzurlu bir iklime götürüyor.”

Son Aşama

Evet, yukarıdaki tılsımlı sözlerden sonra artık sabun büyüsünün son noktasına geçiyoruz.

  • 21 dakika boyunca toplamda 7 defa yukarıdaki sözü söyledikten sonra, artık içinde sabun kırıntıları ve su olan bardağı alıp toprağa dökmemiz gerekiyor. Şunu unutmamak gerekiyor: Toprağa dökerken hepsini bir yere dökmeli ve elimizdeki iksirin hiçbir damlasını zayi etmemeliyiz. Yani, dışarı çıkıp toprağa döneceksen eğer, olabildiğince temkinli ve dikkatli olmalısın. Çünkü bardağın bir damlasının bile dökülmesi, büyünün tesirsiz kalmasına yol açacaktır.

Son olarak suyu toprağa dökerken de tam 21 kez Ya Melamiyanan okumalı ve aklında yine niyetin olmalı.

Peki, Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şimdi de sabun büyüsünün nasıl bozulduğuna geçelim; çünkü birçok kötü niyetli kişinin negatif enerjisine maruz kalan binlerce insan var ve bazen sabun büyüsünün negatif etkisinden kurtulmak, olmazsa olmaz bir zorunluluk haline gelebilir.

  • Sevgili okurum, sabun büyüsünün bozuluşu ve iptali, yine sabun büyüsünün kendisiyle olur. Sadece niyet farkıyla.

Yani büyünün bozulması için, şimdiye dek anlattığım kısımlar aynen uygulanır ama niyet farklı olur.

Örneğin şöyle bir niyet olabilir:

  • “Bana (veya falan kişiye) yapılan sabun büyüsünün beni olumsuz etkileyen tesirinden kurtulmak istiyorum ve bu niyetle hareket ediyorum.”

Bu niyetle veya farklı bir niyetle yine bir dilim sabun, bir bardak su ve Ya Melamiyanan tabiri ile sabun büyüsü bozulur. Kısaca, büyünün yapılış aşamalarında uyguladığımız her noktayı aynen uygulayarak bu tılsımı bozmuş oluyoruz. Tekrar etmekte fayda var: Tek fark niyet.

Önemli Not: Ben şimdiye dek hiçbir zaman büyüyü tavsiye etmedim; çünkü büyülerin güçlü etkisi bazen yapan kişiyi de olumsuz etkileyip yaşam enerjisini çalabiliyor. Bu sebeple ben büyü yerine duayı tavsiye ederim. Üstelik dualar, büyülerin negatif etkisinden de uzaktır.

Bu bağlamda şu kitabı tavsiye edebilirim:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*