Nohut Büyüsü Gizemli ve Güçlü Bir Tılsımdır

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut büyüsü, sevilen kişinin kalbini kendimize çevirmek için başvurulan ve adı üstünde nohutlarla yapılan (41 nohut) bir büyüdür. Bu büyü, genellikle aşkına hiçbir çözüm bulamayan âşıkların son çare olarak müracaat ettikleri, kendisine sığındıkları bir büyü çeşididir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sana, Nohut büyüsünün nasıl yapıldığını kısmen anlatacağım; ama kesinlikle bu büyüyü kendin yapmamalısın; yoksa medyumlar aç kalır. Sen de aşkına kavuşamazsın. (Onlar öyle diyorlar) Maazallah!

Efendim, nohut büyüsü için malzemelerimiz şunlar:

bir adet kap,

bir adet ocak,

41 adet nohut

ve 41 adet İhlas Suresi (son olarak esrarlı bir dua var ki bundan söz edilmiyor.)

Bu nohutlar teker teker alınıp her birine bir kez İhlas Suresi okunur ve bir kaba konur. Seni hayatının aşkına kavuşturacak bütün bu mübarek nohutlar, aynı işlemden geçirildikten sonra kapta toplanır. Şimdi aşkının yüreğini yaktığı gibi biz de bu gariban nohutların “ciğerini” yakacağız. Koyduğumuz kapta nohutları kavurduktan sonra… Sonrasını bilmiyorum; ama sen, gerçekten, âşık olduğun ve onun da sana aşık olmasını istediğin insana kavuşmak istiyorsan okumaya devam et.

İnternette her gün binlerce kişi eski sevgilisini geri döndürmek için binlerce büyü ve dua arıyor. Öyle ki bu büyüleri ve duaları biraz araştırınca içimde insanımıza dair beslediğim cılız umut ışığı da söndü. Allah, bizi bu cehalet bataklığından kurtarmazsa halimiz yaman.

  • Dostum, gerçekten büyü ile eski sevgiline ya da gönül verdiğin yeni aşkına kavuşabileceğini mi zannediyorsun. Medyumların, (bu işi hakkıyla yaparak insanların derdine çözüm arayanları tenzih ediyorum) bu büyü sektörünü bir rant aracına dönüştürdüğünü hala anlayamadın mı?

Büyüden de nohuttan bir hayır beklemenin hiçbir hayrı olmadığını neden anlamıyorsun? Emin ol, bundan elli sene öncesine kadar piyasada olmayan yüzlerce “büyü” icat ederek yüreği kırık âşıkların aşklarını kullananlar, bundan sonra da senin benim gibi insanları “büyü” yaparak sömürmeye devam edecekler.

  • İnanmıyorsan araştır. Bak bakayım nohut büyüsünü tüm detaylarıyla anlatan bir yazı görebilir misin? Hep bir muamma, hep bir sır perdesi… Neden? Çünkü büyünün tamamı anlatılırsa, kendilerine gelecek kimse kalmayacak. Çünkü büyüyü tek başına yapan kişi, bu büyüden bir hayır gelmeyeceğini anlayarak bu “sevda”dan vazgeçecek. Çıkarın devam etmesi için bazı gerçeklerin sisler arkasında kalması lazım, senin anlayacağın.

Fakat insan, kendi çabasıyla, kendi emeği ile okuyup öğrenerek, kendini geliştirerek sevgilisini kendine âşık etmenin yollarını öğrenirse, hem daha kısa sürede hem de kalıcı bir şekilde aşkın tüm inceliklerine vakıf olarak istediği kişiyi kendine âşık edebilir. Bu söylediklerim kesin bir realite. Sana aşkın formülünden söz ediyorum.

Nohut Büyüsünden Daha Etkili Bir Yöntem

Yazının başında da belirttiğim gibi sana nohut büyüsünden çok daha etkili olan bir sır vereceğim. Öyle bir sır ki milyonlarca âşık, eski sevgililerine veya eşlerine bu sır sayesinde kavuştu. Yine milyonlarca âşık, kendisini bu sır sayesinde sevgilisine âşık ettirdi.

Gerçi bu sır, artık bir sır olmaktan çıktı ve hayatın en bilinen realitesi haline geldi; ama senin gibi Nohut Büyüsü arayan ve benim gibi Nohut Büyüsü yazanlar, bu gerçekten habersiz kaldıkları için buna “sır” dedim. Neyse ki sır perdesini araladık artık.

  • Neden bahsettiğimi hala anlamadıysan kısaca anlatayım: Hiç, birini kısa sürede kendine âşık eden bir kız ya da erkek gördün mü? Mutlaka. Peki, bu insan, bunu nasıl yaptı? Yakışıklı ya da güzel olduğu için mi? Asla! (Araştırmalar, bunun hiç önemli olmadığını ortaya koymuştur.)

Nasıl o halde? Tabi ki doğal cazibesiyle. Peki, bu doğal cazibe nereden geliyor? Ya kişi, bunu öğrenmiş ya da nasıl olduğunu bilmeden yapıyor. Dikkat edin, bu insanlarda herkesi kendilerine âşık etme potansiyeli var. Bunu kendilerinde olan bu bilgiyle yaparlar. Ama çoğu insan, bunun farkında bile değildir; bazen kendileri bile.

Yani bu işin bir formülü var. Evet, gerçekten aşkın bir formülü var. Birçok insan, bu söylediğime inanmadı ilkin; ama bizzat tecrübe ettikten sonra “vay be” demeyen tek kişi bile tanımıyorum. Bu formül, adı üstünde bir formüldür ve matematiksel bir formülde olduğu gibi işlem sırasını karıştırmazsan işlemin sonucunu kolayca bulabilirsin.

  • Aşkın formülünü öğrenerek sevdiğini kendine âşık etmek için Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları isimli Rehberi biraz araştır ve incele.

Zira bu eser, mutlaka problemine matematiksel bir çözüm sunacaktır.

Önemli Not: Her halükarda mutlaka büyü yapmak zorundayım, diyenlerden isen o halde bu sayfadaki aşk duaları çok daha etkili ve risksiz olacaktır:

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

blank blank blank blank

blank blank blank blank blank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*