Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua Okuyan Kadınlar Mutluluğu Yakalıyor

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Sizi de Mutlu Edecek

Bir kadının kendi eşini kendisine bağlamak istemesi kadar normal ve doğal bir durum elbette ki olamaz ve yine bir kadının kocasını hem evine hem de kendisine bağlama girişimi için “kocayı kendine bağlamak için dua” uygulaması dışındaki yöntemlerin çok da anlamlı ve güzel yöntemler olmadığını ifade etmeliyiz.

  • Bu nedenle siz de kocanızı evinize bağlamak ve yanı sıra kendinize delicesine aşık etmek, gözünün sizden başkasını görmemesi ve gönlünün sizden başka bütün insanlara kapalı olmasını sağlamak istiyorsanız, bu duayı düzgün bir şekilde uygulamalı ve amacınızı gerçekleştirmelisiniz.

Çünkü şimdiye kadar kocayı kendine bağlamak için duayı yaparak mutluluğu yakalayan ve hayatının aşkını kendisine bağlayan birçok kadın olduğu bilinmektedir. Bu anlamda siz de kocayı kendine bağlamak için dua uygulamasına hassasiyet ile ve özenle yaklaşıp bu uygulamanın faziletini ve gücünü hayatınıza aktarmaya çalışmalısınız.

Yapmanız gereken ilk etapta şunlardır ve kocayı kendine bağlamak için dua uygulaması şöyle gerçekleştirilir:

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, İşte Başlıyoruz

Evvela yanınıza bir kağıt ve bir kalem alın, ardından da insanların uyuduğu ve ortalıktan el ayak çekildiği bir vakitte sessiz bir yere geçip sükûnet ve dinginlik içerisinde Allahu Teala’nın rahmetine ve O’nun sonsuz şefkatine kendinizi ısmarlayarak huşu ve tevazu içerisinde önünüze kağıt parçasını koyun ve üstüne de kalemi yerleştirin.

Bu uygulama sonrasında gözlerinizi kapatıp Cenabı Hakk’ın merhamet deryasında yıkandığınızı ve kocayı kendine bağlamak için duayı sizin hakkınızda hayırlara çevireceğini düşünmeye gayret gösterin.

Bu düşünce ve tefekkür aşamasından sonra gözlerinizi açarak kalemi elinize alın ve kağıdın üzerine şunları yazın:

  • “İlahi, Fatiha Suresi Kur’an-ı Kerim’in açılışı ve mukaddimesi hükmündedir, aynı şekilde Yasin Suresi de Kur’an-ı Azimüşşan’ın kalbi ve yüreği hükmündedir, benzer şekilde Ayetel Kürsi ise sureler içerisinde bulunan ayetlerin padişahı ve sultanı hükmündedir. Fatiha Suresi’nin, Yasin Suresi’nin ve Ayetel Kürsi isimli mübarek ayetin hürmeti için, bu mübarek ayetler ve surelerin yol göstericiliği ve kılavuzluğu sayesinde hakikate ulaşan ve hidayete kavuşan insanların hatırı ve güzelliği için, bana da kocayı kendine bağlamak için duanın faziletini yaşat.”

Bu güzel ve değerli ifadeleri kağıdın üzerine yazdıktan sonra kalemi kağıdın içerisine yerleştirin ve aşağıda tarif edeceğimiz hususları harfiyen gerçekleştirin:

Kocayı Kendine Bağlamak için Duada Sonraki Kısım

Şimdi kalemi kağıdın içerisine yerleştirdikten sonra kağıdı rulo haline getirin ve bu rulo haline getirdiğiniz kağıdı götürüp başka insanların göremeyeceği ve ıttıla sahibi olamayacağı (yani bilgi ve görgü sahibi olamayacağı) bir yerde saklayarak orada kalmasını sağlayın ve bu uygulamayı sadece perşembeyi cumaya bağlayan gece vaktinde, ortalıktan el ayak çekildikten sonra gerçekleştirin.

  • Bunu yapabildiğinizde ve başarabildiğinizde, kocayı kendine bağlamak için dua uygulaması bütün enerjisini ve gücünü sizin hizmetinize sunacak, o kağıt parçası ve kalem orada kaldığı sürece siz de eşinizin sevgisi muhabbeti ve aşkı içerisinde güzel duygularla haşır neşir olacaksınız inşallah.

Şunu unutmayın ki bu uygulamayı yaptıktan sonra her gün sabah uyandığınızda bir bardak suya Fatiha Suresi’ni okuyup toplamda 14 gün boyunca bu uygulamayı da yapmanız gerekmektedir. Yani yukarıda sunmuş olduğumuz kocayı kendine bağlamak için dua uygulamasını yapıp bitirdikten sonra ve kalem ile kağıdı kimsenin göremeyeceği bir yerde saklayıp gizledikten sonra, aynı zamanda her sabah uyandıktan sonra, bir bardak su alıp üzerine Fatiha Suresi’ni okuyarak içmeniz gerekmektedir ve bunu 14 gün boyunca yapmanız lazım gelmektedir.

Alemlerin Rabb’i olan Allah’ın insanlara şefkatini ve merhametini, güzelliğini ve faziletini bağışlamak için onları duaya ve namaza sevk ettiğini bilerek ve düşünerek hareket etmenizi tavsiye ederiz ve aşağıdaki dua kitabının da faziletinden istifade edebileceğinizi düşünmekteyiz:

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

blank blank blank blank

blank blank blank blank blank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*