Karabiber Büyüsünün Yapılışı Kolay, Etkileri ise Güçlüdür

Karabiber büyüsü belli riskleri olan bir uygulamadır

Karabiber büyüsü genellikle sevdiğini başkasına kaptıran kişiler tarafından yapılmaktadır. Ancak bazen kadın veya erkeğin ailesi de bu büyüyü yaparak evlatlarını uygun görmedikleri kişilerden ayırmak istemektedir.

Karabiber büyüsü hem evlilere hem de bekarlara yönelik yapılabilir. Ancak evlilere yönelik yapıldığında “yuvaların dağılmasına sebep olduğu için” çok daha ağır sonuçlara yol açmaktadır.

Karabiber büyüsü yaptıracak kişileri büyü yapan üstatlar “belli riskler” konusunda uyarmaktadır. Zira bu büyü insanların karakterini değiştirmektedir ve kişiliği değişen bir insanın iyi kötü her şeyi yapabileceğini göz önünde bulundurmak gerekir. Yani büyü sadece insanların ayrılması ile sınırlı kalmayabilir ve ciddi sıkıntılara yol açabilir.

Karabiber büyüsü nasıl yapılır?

Karabiber büyüsü yapılmadan bir gün önce “nazar kılma” adı verilen bir uygulama yapılmaktadır. 

Nazar kılma “bakma, bakış” anlamına gelir. Büyünün bu ilk aşamasında içine karabiber konacak kabın üzerine çeşitli tılsımlı sözcükler okunur. Ardından medyum bu kabı çantasına veya elbiselerinin altına gizleyerek sokağa çıkar. 

Medyum sokakta en az 7 farklı kişi ile göz göze gelmelidir. Bu 7 kişiden birisinin adetten kesilmiş yaşlı bir kadın olması şarttır. Medyumlar sokakta tanımadıkları 7 kişi ile göz teması kurmak için genellikle selamlaşma taktiğini kullanılırlar. Çünkü insanlar yabanci dahi olsa kendisine selam veren bir kişi ile göz teması kurarak selamına karşılık verir.

Karabiber büyüsünde karabiberin kişilerin evlerine serpilmesi

Karabiber büyüsünde ayrılmaları temin edilecek kadının ve erkeğin evine karabiber serpilmektedir. Eğer kadın ve erkek aynı evde yaşamıyorlarsa her ikisi için de bu uygulamayı ayrı ayrı yapmak gerekir. Tabi karabiber serpilirken bir önceki aşamada yani “nazar kılma aşamasında” üzerine tılsımlı ifadeler okunmuş kabı kullanmak şarttır.

Karabiber büyüsünün belki de en zor tarafı bu aşamadır. Çünkü birisinin evine girip karabiber serpmek için mutlaka kişilerin yakın akrabalarından ya da samimi komşularından destek almak gerekir.

İlginizi Çekebilir: Sabun Büyüsü

Karabiber büyüsünde kullanılan karabiber herkesçe bilinen baharat türü karabiber midir?

Evet büyünün ana malzemesi karabiberdir. Ancak karabiber büyüsünde evlere serpilen tozun içinde karabiber dışında malzemeler de vardır. Karabibere katılan malzemeler “bir miktar tuz, tuzun dört misli toprak ve adetten kesilmiş bir kadına ait tırnak parçaları”dır.

Hazırlanan bu karışımın üzerine büyü yapan üstat kimi tılsımlı sözcükler okumaktadır. Okunan bu tılsımlı sözcüklerde ayrılmaları istenen kişilerin adları ile annelerinin adları da geçmektedir.

Karabiber büyüsünde hazırlanan karışım nereye dökülür?

Hazırlanan karışım ayrılmaları istenen kişilerin yaşadığı evin bahçesine bile serpilirse etkisini gösterecektir. Ancak daha yoğun tesirini göstersin diye kişinin yaşadığı evin içine hatta yatak odasına serpilmesi daha uygun olacaktır.

Karabiber büyüsü kaç günde tesirini gösterir?

Ayırma büyüleri içinde en hızlı tesirini gösteren büyülerden biri de karabiber büyüsüdür. Bu büyü bir hafta içinde etkisini gösterir ve ayrılmaları istenen kişiler kavga etmeye başlar. Büyünün tesiri her geçen gün artar ve ikinci dolunay görünmeden (yani en fazla 60 gün dolmadan) kesin ayrılık gerçekleşir.

Karabiber büyüsünün ortaya çıkardığı bazı korkunç sonuçlar

Karabiber büyüsü kişilerin duygu ve davranışlarını büyük ölçüde değiştirmektedir. Kendisine büyü yapılan kişiler sahip oldukları tüm değerleri yitirip adeta “şuursuz bireyler” hale gelir. Daha önceden birbirlerini asla incitmeyen kişiler hiçbir ölçü tanımayan, aksi ve huysuz insanlar haline gelirler. Nihayetinde “sevgili” olan kişi “tahammül edilemez biri” haline gelmektedir.

Büyü insanları bu derece değiştirdiği için kişilerin ne yapabileceği de haliyle kestirilemez olmaktadır. Bu bakımdan kendisine karabiber büyüsü yaptırılmış kişinin her türlü çılgınlığı da kötülüğü de yapabileceğini hesaba katmak gerekir.

Karabiber büyüsü nasıl bozulur?

Karabiber büyüsü en zor bozdurulan büyülerden biridir. Büyünün iki farklı bozdurulma yolu vardır: Bu yollardan birincisi büyüyü yeni bir büyü yaparak bozmaya çalışmaktır. İkinci yol ise Kuran-ı Kerim’den bazı sureler okuyarak büyüyü hükümsüz bırakmaktır.

Kuran sureleri ile büyüyü bozmak hem daha güvenilir hem de daha sonuç alıcıdır. Bu hususta Felak ve Nas sureleri mucizevi tesirler göstermektedir. Bu iki surenin peş peşe okunması halinde en tesirli kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*