İntikam Büyüsü Yaptırmayı Düşünenler Bu Detayları Mutlaka Bilmeli

İntikam büyüsü hakkında merak edilen her şey

İntikam büyüsü daha çok özel hayattaki sıkıntıların giderilmesi veya kendisinden nefret edilen bir insanın çeşitli zorluklar yaşaması için yapılmaktadır. Aslında bu büyüye başvuran insanların büyük bir çoğunluğu kendilerine yapılan haksızlıkların bedelini ödetmek için bu yolu denemektedir.

Ancak yazımızın sonunda da ifade edeceğimiz gibi intikam büyüsüne başvurmadan da hayatta arzuladığınız hedeflerinize ulaşmanız mümkündür. Söz konusu bu tavsiyeye yer vermeden önce okurlarımızın merakını gidermek açısından intikam büyüsünün nasıl yapıldığı ve nasıl bozdurulduğu hakkında detaylı açıklamalar sunmanın yerinde olacağı kanaatini taşıyoruz.

İntikam büyüsü nasıl yapılır?

İntikam büyüsü şekil verilebilen her türlü malzeme ile yapılabilmektedir. Hamur, sabun, mum gibi insan figürü oluşturulabilecek bir malzeme ile intikam büyüsü icra edilebilir. Tarihte yaygın biçimde intikam büyüsü kireç taşı ile yapılmıştır.

İntikam büyüsünün birinci aşaması: vefk bebeği yapma

Bu aşamada seçilen malzemeden insan figürü yapılmaktadır. Söz konusu bu küçük heykelcik intikam alınacak insanı temsil etmektedir.

Yapılacak heykelciğin profesyonel tarzda olmasına gerek yoktur. Sadece ilk bakışta bir insan bedenini andırıyorsa yeterlidir.

Dikkat edilmesi gereken husus heykelcik üzerinde kişinin cinsiyetini belli edecek bir belirti bırakmaktır. Bunun için kadın heykelciklerinde göğüsleri ifade eden iki küçük kabarttı yapılır. Erkek heykelcikleri ise düzdür.

İntikam büyüsünde bebek heykelinin üzerine yazı yazma aşaması

Bu aşamada yapılmış heykelciğin üzerine çeşitli yazılar yazılmaktadır. Ancak bu yazılar tam cümle şeklinde olmayıp birkaç harfli kısa ifadelerdir.

İntikam büyüsünde kullanılan yazı sistemi Aramicedir. Bazı medyumlar Arap alfabesini kullanarak da intikam büyüsü yapabilmektedir.

İntikam büyüsünde vefk heykeline insan gibi davranılması

İntikam büyüsünün bu aşamasında kişiyi temsil eden vefk bebeği ile tıpkı gerçek bir insanmış gibi sohbet edilmektedir. Bebeğe sorular sorulmakta temsili cevaplar alınmaktadır.

Ayrıca bu aşamada kişiye hangi yönden zarar verilecekse o konu ile ilgili sözler bebeğin yüzüne karşı belli sayıda okunmaktadır. Mesela sağlıkla ilgili bir zarar verilecekse 17 defa, aile mutluluğu ile ilgili bir zarar verilecekse 21 defa, şayet kişinin ruhsal yapısı bozdurulup delirtilecekse 72 defa ilgili sözler okunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Yumurta Büyüsü Adım Adım Nasıl Yapılır?

İntikam büyüsünün son aşaması: vefk bebeğinin ortadan kaldırılması

Eğer bir kara büyüde büyünün yapıldığı malzeme ortadan kaldırılıp imha ediliyorsa bunun sebebi büyünün bozdurulmasını zorlaştırmaktır. İntikam büyüsünde de vefk bebeği işte bu nedenle ortadan kaldırılır.

Vefk bebeğinin kolay bir şekilde ortadan kaldırılması için seçilecek malzemeye dikkat edilmelidir. Eski dönemlerde vefk bebeği kireç taşından yapılırdı ve büyünün son aşamasında kireç taşı suya atılır atılmaz erirdi. Tabii diğer malzemelerin de çeşitli metotlarla ortadan kaldırılabileceğini ifade etmek gerekir.

İntikam büyüsü kaç günde tutar?

İntikam büyüsü son aşaması da tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde tesirini göstermeye başlar.

İntikam büyüsünün üzerinden daha bir kamer ayı (28 gün) geçmeden büyülenmiş kişinin yaşamı tamamen alt üst olmuştur. Bu kadar kısa sürede derin etkiler yaratan çok az büyü uygulaması vardır.

İntikam büyüsü nasıl bozulur?

İntikam büyüsü diğer büyülere göre daha zor bozulan bir büyüdür. Ancak her türlü büyü uygulamasında olduğu gibi intikam büyüsünde de doğru metotlar bilinirse büyü hükümsüz bırakılabilir.

İntikam büyüsünün iki farklı bozdurma yolu vardır:

Bu metotlardan birincisi kurban keserek bu kurbanın kanıyla yeni bir büyü yapmaktır.

İkinci büyü bozma yolu ise Kuran-ı Kerim’den büyü bozma konusunda etkili olan sureleri okumaktır. Bu metot hem daha etkili hem de daha güvenilirdir.

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

blank blank blank blank

blank blank blank blank blank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*