Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır 20 Harika Detay

hoşlanan erkek nasıl davranır

Hoşlanan erkek nasıl davranır, kalabalık ortamlarda sizi göz hapsinde tutar

Pek çok insanın bulunduğu kalabalık ortamlarda başınızı kaldırın ve etrafınıza bakın. Erkekle göz göze geliyor musunuz? Eğer cevabınız “evet” ise erkeğin sizden hoşlandığını düşünebilirsiniz. Çünkü erkekler koruma içgüdüsüyle kalabalık ortamlarda sevdikleri kadını devamlı gözleriyle takip ederler.

Küçük dokunuşlar büyük anlam taşıyor

Erkek kolunuza veya dirseğinize farkında olmadan hafifçe dokunuyorsa sizi arzuladığı anlamı çıkar. Çünkü erkeklerde istekleri dile getirmenin en önemli yollarından birisi “sevilen varlığa dokunmak”tır. Ancak bu dokunuşların farkında olmadan gerçekleştiğini ifade etmek gerekir. 

Arkanızdan sizi öven konuşmalar yapar

Sizin bulunmadığınız bir ortamda arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza sizi öven konuşmalar yapmışsa kesinlikle size karşı boş değildir. Çünkü sizin olmadığınız bir yerde sizden bahsetmişse bu durum “sizi her zaman düşündüğü” anlamına gelir.

hoşlanan erkek nasıl davranır

Hakkınızda her şeyi öğrenmek ister

Hoşlanan erkek kadın hakkında en ince detayına kadar her şeyi öğrenmek ister. Adeta bir dedektif gibi çalışır. Sosyal medyadan kadını dikkatli biçimde takip eder. Kadının arkadaşları ve akrabaları da araştırma kapsamına girer. Kadının istekleri, hobileri ve korkuları hakkında detaylı bilgi sahibi olur. Eğer bir erkeğin sizi tanımak için özel bir çaba içine girdiği görürseniz ona “potansiyel sevgili adayı” gözüyle bakabilirsiniz.

Hoşlanan erkek nasıl davranır, üstüne başına dikkat etmeye başlar

Hayat normal akışında devam ederken erkekler dış görünüşlerine önem vermezler. Bir erkeğin üstüne başına dikkat etmeye başlaması özel hayatındaki ciddi değişimlere işaret eder. Erkek son zamanlarda daha bakımlı ve şık olmaya başladıysa kalbinde yeni heyecanların alevlendiği sonucuna varılabilir.

Bedeni devamlı size dönük olur

Herhangi bir sosyal ortamda bedenimizin ön cephesi sevdiğimiz insanlara dönük olur. Hoşlanmadığımız insanlara ise yüzümüzü ve vücudumuzu tam olarak dönmeyiz. Bulunduğunuz bir ortamda erkeğin size dönük oturması, ayak uçlarının size bakıyor olması ve oturduğu sandalyeyi size doğru hafifçe çevirmesi olumlu duygular beslediğinin işaretidir.

Size bir şeyler anlatmak için büyük istek duyar

Erkek size kendisi ile ilgili özel bilgiler veriyorsa farklı duygular beslediği anlaşılabilir. Erkeğin bir kadına özellikle çocukluk anılarından söz etmesi önemli bir aşk belirtisidir. Ayrıca erkeklerin hoşlandıkları kadınla hayallerini paylaşmaları da yaygın görülen bir durumdur. Erkekler genellikle konuşmalarda iletişimi ilk başlatan kişiler değillerdir. Ancak sevdikleri kadınla karşılaştıklarında bu özellikleri kaybolur ve güçlü bir konuşma isteğine kapılırlar.

hoşlanan erkek nasıl davranır

Hoşlanan erkek nasıl davranır, sabırlı bir dinleyici olur

Erkekler yalnızca samimi biçimde sevdikleri kişileri can kulağıyla dinlerler. Aile bireylerini, yakın dostlarını ve sevdikleri kadını pür dikkat dinlerler. Erkeğin sizi dinleme tarzına bakarak duyguları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Daha kibar ve daha sıcak davranır

Erkeğin başka insanlara karşı yaklaşımı ile size karşı olan yaklaşımını karşılaştırın. Eğer size karşı daha kibar ve sıcak davranıyorsa özel duygular besliyor demektir. Erkeklerin hoşlandıkları kadınlarla bazen tartıştıkları da bilinen bir gerçektir. Ancak yapılan araştırmalarda erkeklerin hoşlandıkları kadınlara kibar davranma oranları %92 iken sevdikleri kadınla tartışmaktan zevk alan erkeklerin oranı sadece %8’dir.

Ortak hobiler bulmaya gayret eder

Erkek, hoşlandığı kadınla daha fazla zaman geçirmek için kadının yapmaktan zevk aldığı hobilere yönelir. Aslında erkekler söz konusu hobilerden zevk almamaktadır. Sadece amaç kadına daha yakın olabilmektir. Eğer sizin hoşlandığınız fakat erkeğe uygun görmediğiniz aktivitelerde erkeği yanı başınızda buluyorsanız sizi yakın takibe almış demektir.

Yarım yamalak övgüler hoşlanma belirtisidir

Erkeklerin duygularını dışa vurma konusunda cesur oldukları söylense de bu kesinlikle doğru değildir. Erkekler bir kadından hoşlandıktan sonra ona iltifat etme isteği duyarlar. Ancak bunu açık ve net biçimde yapmak yerine yarım yamalak övgüler halinde yaparlar. Erkeğin “cümle aralarına sıkıştırılmış küçük övgülerinin”  güçlü duyguların yansıması olduğunu unutmayın.

Sosyal ortamda öne çıkmaya çalışır

Erkekler kadınların en fazla ilgisini çeken özelliklerden birisinin “liderlik” vasfı olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle kadının yanında iken bir lider gibi davranmak isterler. İş yerinde ve aile ortamında erkeğin daha fazla söz alması sevdiği kadına kendisini gösterme arzusundan kaynaklanır.

hoşlanan erkek nasıl davranır

Biraz yürüyelim mi?

Hoşlanan erkek kadınla birlikte yürümekten müthiş bir zevk alır. Çünkü erkeklerin gözünde biriyle uyumlu biçimde yürüyebilmek her konuda anlaşabilmek demektir. Bu nedenle bir erkeğin “Biraz yürüyelim mi?” diye sorması aslında aşk davetiyesi anlamındadır. Bu davetiyeye nasıl karşılık vereceğiniz ise tamamen size kalmış. 

Ses tonu değişir

Erkeğin ses tonu duyguları hakkında önemli ipuçları verir. Erkekler sinirlenince, umutları kırılınca, heyecanlanınca veya korkunca ses tonları değişir. Yani erkeğin yaşadığı her duygusal değişim ses tonunun da değişmesine neden olur. Aşk da erkeğin ses tonunun değişmesini sağlar. Erkeğin ses tonuna dikkat edin. Eğer sizinle herkesten farklı bir ses tonuyla konuşuyorsa size yüreğinin kapılarını çoktan açmış demektir.

Konuşurken size doğru eğilir

Erkekler sevdikleri kadınla konuşurken farkında olmadan hafifçe öne eğilir. Erkeğin bu beden dili hareketi uzmanlar tarafından “aşk kamburu” olarak tarif edilir. Başkaları ile konuşurken başı ve omuzları dik olan erkek hoşlandığı kadının karşısında bu duruşunu göstermez. Bunun yerine ilgisini sevdiği kadına tamamen verdiği için hafifçe öne eğilmiş vaziyette görünür.

Hoşlanan erkek nasıl davranır, ellerine hakim olamaz

Erkekler duygusal değişimler yaşadıkları zaman ellerini sabit tutamazlar. Özellikle hoşlandıkları kadının karşısında iseler ellerini nereye bırakacaklarını bilmezler. Erkekler sevdikleri kadınla birlikte iken ellerinin bu isyankâr tavrını bastırmak için herhangi bir eşyadan yardım alırlar. Erkeğin karşınızda iken devamlı anahtarla ya da başka bir eşya ile oynaması duygu yoğunluğunun işareti sayılır. 

Sizi kendi sosyal çevresine tanıtmak ister

Eğer erkek son zamanlarda sizi yakınları ile daha sık tanıştırmaya başladıysa kesinlikle kafasında sizin için önemli senaryolar kuruyor demektir. Erkekler duygularından emin olmadıkları sürece bir kadını kolay kolay sosyal çevrelerine sokmazlar. Erkek sizi kendi arkadaş grubu içinde görmek istediğinde veya aile fertleri ile tanıştırdığında aranızdaki ilişki hoşlanma boyutundan daha öteye geçmiş demektir.

Sahip olduğu yetenekleri sergiler 

Erkek aşık olduğu kadına kendisini daha çekici göstermek için sahip olduğu bütün yetenekleri peş peşe sergiler. Başarılı olduğu spor dallarını, aldığı diplomaları, çaldığı müzik aletlerini hoşlandığı kadına göstererek “kadın için en iyi tercih” olduğunu göstermeye çalışır.

Sahici gülümseme ile güler

Erkeğin kalpten gelen duygularla mı sevdiği yoksa sadece rol mü yaptığını anlamak için gülümsemesine dikkat etmek yeterlidir. Gerçekten aşık olan erkek sahici gülümseme ile güler. İlişkiye çıkarcı gözle bakan erkekler ise sahte gülücüklerle kadını kandırmaya çalışır. Sahici gülümseme ile sahte gülümsemeyi ayırmanın en etkili yolu ise erkeğin göz çevresine dikkatli biçimde bakmaktır. Kalpten gelen duygularla gülen erkeklerin göz çevrelerinde de kırışıklıklar ve kasılmalar olur. Ancak rol yaparak gülümseyen erkeklerin sadece ağız çevrelerinde kasılma olur ve göz çevresi donuk kalır.

Tercihlerinize saygı duyar

Erkeğin kadının tercihlerine saygı duyup duymaması ne kadar sevdiğinin önemli bir göstergesidir. Eğer bir erkek kadını seviyorsa onu olduğu gibi kabul eder ve tercihlerine saygı duyar. Kadının yemek yeme tarzına, giyim biçimine ve arkadaş seçimine kesinlikle müdahale etmez. Hatta kadının tercih ettiği yaşam tarzını sürdürmesi için ona destek olur. Çünkü hoşlanan erkeğin en büyük amacı sevdiği kadını mutlu etmektir.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*