Geri Getirme Büyüsü Gerçekten de İşe Yarıyor mu?

Geri getirme büyüsü ile sevdiğine yeniden kavuşan insanların beyanları

Tüm aşk ve muhabbet duaları içinde en fazla rağbet gören büyülerden biri de geri getirme büyüsüdür. Bu büyünün yüzyıllardır yaygın biçimde okunmasının nedeni ortaya çıkardığı olumlu sonuçlardır.

Büyü yaparak sevdiğine yeniden kavuşan o kadar çok insan vardır ki bu durum ister istemez diğer insanların da büyüye “mucizevi bir iksir” gözü ile bakmasını sağlamıştır. Büyüyü yaparak özel hayatlarında murat ettikleri hedeflere ulaşan insanlar büyünün sadece 12 gün gibi kısa sürede etkilerin yüksek düzeyde gösterdiğini belirtmektedir. Bu kadar kısa sürede kesin sonuç veren çok az büyü vardır.

İşte tüm bu sebeplerden ötürü geri getirme büyüsü her zaman büyük rağbet görmüştür ve günümüzde de en fazla talep edilen büyülerden biridir.

Geri getirme büyüsü aynı zamanda aşık etme büyüsü görevindedir

Bu tesirli büyü sadece kişinin geri getirilmesi ile yetinmez. Geri gelen kişinin bütün benliği ile sevgilisine bağlanmasını da sağlar.

Geri getirme büyüsü ile bir araya gelen kişiler eskiden yaptıkları hataları tekrar etmezler. Hissettikleri aşk çok güçlü olduğu için insanlar aşkın asıl güzelliklerini keşfetmeye başlarlar.

Geri getirme büyüsü evlenmiş kişilere yönelik yapılabilir mi?

Geri getirme büyüsü daha çok bekar olup ayrılan kişiler ile evliliği kötü giden çiftlerin yeniden bir araya gelmelerini temin etmek için uygulanmaktadır.

  • Bu büyü bekarlara yönelik yapıldığında kişiler yeniden bir araya gelir ve bu sefer birlikteliklerini evlilik gibi ciddi bir aşamaya taşırlar.
  • Araları bozulmuş evli çiftlerin bu büyüye başvurmaları halinde yeniden yuvalarını kurarlar ve mutlu bir aile yaşamı sürdürürler.

Ancak ne yazık ki bazen geri getirme büyüsü başkası ile evlenmiş eski sevgilinin dönmesi için de yapılmaktadır. Bu durumda evlenip gitmiş olan sevgili geri döner fakat telafisi güç sıkıntılara da yol açar. Çünkü dönecek olan eski sevgili artık bir aileye sahiptir ve bu yuvayı dağıtarak dönmesi ciddi sorunlara yol açar. Eğer dönmesi istenen kişinin çocukları da varsa yaşanacak sorunlar çok daha ciddi olacaktır.

Tarihte geri getirme büyüsü daha çok bekarlar için veya evliliğin kurtarılması için yapılmıştır. Ancak nadir de olsa evlilere yönelik bu büyüyü yapan medyumlar da vardır. Bu amaçla yapılan büyüye halk arasında “yuva yıkan büyü” adı verilmektedir ve tepkiyle karşılanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Sıkıntı Duası 7 Ayetin Muazzam Tesirleri

Geri getirme büyüsü yapılırken “rehin tutma” esas alınır

Kara büyülerin bir kısmı büyüye maruz bırakılacak kişinin bir eşyası ile yapılmaktadır. Bu eşyaya “rehin” denir. Eşyanın kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanmasına ise “rehin tutma” adı verilir.

Büyü yapmadan önce duygularına yön verilecek kişinin bir özel eşyası alınır. Bu eşya kişi tarafından ne kadar sık kullanılmışsa büyü o kadar güçlü biçimde tutar.

Geri getirme büyüsünde rehin tutulacak eşyanın niteliği önemli değildir. Her türlü eşya bu iş için kullanılabilir. Ancak eşya seçilirken uzun yıllar saklanacağı göz önünde bulundurulmalı ve bozulmayacak bir eşyanın seçilmesine özen gösterilmelidir.

Rehin tutulan eşyanın üzerine hüddamların isimlerinin okunması

Hüddam, medyumların emrinden çalışan ve büyülerin tutmasını sağlayan kişilere verilen isimdir. Bu varlıklar insanların ruhsal yapısı üzerinde etkili olabilir, onlara farklı duygular hissettirebilir.

Geri getirme büyüsü için Apraziyal, Garaminar, Levcezal gibi hüddamlar görevlendirilir. Bu hüddamların isimleri eşyanın üzerine okunurken kadınlar ve erkekler için farklı sayılarda okumalar yapılır.

Bir kişinin geri dönmesi için genellikle bir hüddam görevlendirilir. Bazen çok kırıcı biçimde gerçekleşmiş ayrılıklarda birden fazla hüddama da müracaat edilebilir.

Geri getirme büyüsünün öteki insanları da etkilemesi

Bu tesirli büyünün akraba ve arkadaş çevresini de etkilediğini daha önce ifade etmiştik. Büyü bu tesirini “toprak serpme uygulaması” ile gösterir.

Toprak serpme uygulamasında rehin alınan eşya yere bırakılır ve üzerine dört avuç toprak serpilir. Her avuç toprak farklı bir yönden alınmıştır. Eşyanın üzerine toprak serpilirken görevli hüddamların ismi bir kez daha okunur.

Geri getirme büyüsünün tutması

Toprak serpme aşaması bittikten sonra rehin alınan eşya temiz bir kumaş parçasına sarılır ve iyice bağlanır. Bağlama sırasında her düğüm atıldığında geri dönmesi istenen kişinin adı söylenir. En az 7 adet düğüm atılması büyünün tutması açısından şarttır. Ancak atılacak düğüm sayısı 41’i geçemez.

Rehin alınan eşya kumaşa sarılıp iple bağlandıktan sonra bulunamayacak bir yere gizlenir ve böylece büyü tamamlanmış olur. Geri getirme büyüsü yapıldığı günün ertesinde tesirlerini göstermeye başlar ve her geçen gün etkilerini artırarak 12. dün dolunca insanların tüm duygularına sirayet eder.

Geri getirme büyüsü nasıl bozdurulur?

Bazen geri getirme büyüsü evli şahıslara yönelik yapılmaktadır ve telafisi güç sıkıntılara yol açmaktadır. Bu durumda büyünün bozdurulması büyük önem taşımaktadır.

Geri getirme büyüsünün en güvenilir ve en etkili bozdurulma yolu Fatiha, Felak ve Nas surelerini dua hükmünde okumaktır. Bu üç surenin peş peşe okunması halinde inşallah tüm kara büyüler hükümsüz bırakılabilmektedir.

Aşk yaşamını duaların mucizevi tesirleri ile güzelleştirmek ve mutlu bir hayat ile nasiplenmek isteyen okurlarımıza aşağıdaki eseri incelemelerini tavsiye diyoruz. Bu eser pek çok okurun yaşamında olduğu gibi inşallah sizin hayatınızda da hayırlara vesile olacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*