Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren 2 Etkili Uygulama

Saç Teli ile Yapılan Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua

Mümkünse eşinizin 1 adet saç telini alıp günün herhangi bir saatinde sessiz bir yere geçerek bu saç telini iki dizinizin arasına yerleştirip saç teline hitaben gözlerinizi kapatıp ortalama birkaç dakika boyunca eşinizle aranızdaki soğukluğu gidermesi için Cenab-ı Hakk’a içtenlik içerisinde iltica etmeniz gerekir.

Gözleriniz kapalı bir pozisyonda ve saç teli, iki dizinizin arasında olacak şekilde eşinizle aranızdaki problemleri ve sıkıntıları Cenab-ı Hakk’ın gidermesini tefekkür ettikten sonra, şimdi gözlerinizi açıp saç teline hitap edecek şekilde şunları telaffuz etmelisiniz:

  • “İlahi, sevginin yaratıcısı ve muhabbetin halk edicisi olarak benimle eşim arasında bulunan sevgisizliği ve muhabbetsizliği tamamen ortadan kaldırmanı, bana sevginin en güzelini nasip eylemeni ve eşime de güzelliklerle dolu bir hayat armağan etmeni temenni ediyorum. Bana bütün muhabbetimi bu saç teline yükleyebilecek bir güç ve enerji bağışla ve bu saç telini yeniden eşimin başına koyduğumda, onun benim muhabbetim ile dolup taşmasını sağlamanı arzuluyorum. Bana yardımını daima yoldaş eyle, beni yarı yolda kalan sapkınların ve dalalet düşkünlerinin yolundan götürme, saadetini ve mutluluğunu bana nasip eyle Allah’ım, amin.”

Bu ifadeleri okuyup bitirdikten sonra, iki dizinizin arasındaki saç telini alıp eşinizin müsait bir vaktinde başına koyun ve ortalama birkaç dakika boyunca orada kalmasını sağlamaya çalışın.

Bunu yaptığınızda, Allah’ın izniyle sizin sevginiz ve okumuş olduğunuz dua (yani eşler arasındaki soğukluğu gideren dua) eşinize sirayet etmeye başlayacak ve siz bu sayede mutluluğu yeniden yakalamış olacaksınız inşallah.

Eşler arasındaki soğukluğu gideren bir başka güzel dua da şöyle aktarılır:

Yine Etkili ve Tecrübe Edilmiş Bir Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua

Bir kişi gidip dönemin İslam alimine eşiyle arasında bazı problemler ve sorunlar yaşadığını ve bunları düzeltmek istediğini bildirdiğinde, bu İslam alimi, bu kişiye şunları söyler:

Güzel kardeşim, bundan sonra her sabah uyandıktan sonra ve her gece uyumadan önce 3 defa Ayetel Kürsiyi bir su bardağının üzerine okuyup o su bardağının içerisindeki suyu içmelisin ve bunu yapıp bitirdikten sonra sessiz bir yere geçerek 3 defa şu duayı okumalısın:

  • “İlahi, bereketin ve faziletin insanları yüceltir ve onları aziz eyler, alnı açık ve başı dik bir şekilde hayatıma devam edebilmek için eşimle aramdaki muhabbetin tesis edilmesini, soğukluğun, kırgınlığın ve küskünlüğün kalkmasını senden talep ediyorum. Bana merhametini göster, amin.”

İslam alimi bunları söyledikten sonra şunu ekler:

Eğer bunu 7 gün boyunca üst üste yapabilirsen ve tamamen teslimiyet içerisinde bulunabilirsen, Cenabı Hak, sana eşler arasındaki soğukluğu gideren duanın enerjisini armağan edecek ve sen de bu sayede yolunun açık olduğunu ve bahtının selamet içerisinde olduğunu görerek aile huzurunu ve mutluluğunu tadacaksın inşallah.

Hakikaten bu adam bu İslam aliminin beyanlarını esas alıp eşler arasındaki soğukluğu gideren bu duayı yapar ve kısa süre içerisinde eşiyle arasındaki bütün sıkıntıların ve problemlerin kalktığına, tamamen huzur ve saadet iklimine yerken açtıklarına şahit olur.

Size bu duaları tavsiye etmekle birlikte şu tavsiyemizi de dikkate almanızı öneririz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*