Erkekleri Tahrik Etmenin 6 Farklı Yolu

Erkekleri tahrik etmenin en etkili yolu: sözcükler

Erkekleri tahrik eden en önemli detay kadınların konuşmalarıdır. Kadınlar erkeklerin içini gıdıklayan konuşmalar yaparak erkekleri tahrik edebilirler. Bazı konularda erkeği heyecanlandıran, cinsel mesaj içerikli konuşmalar yapın. Ancak çok detaya girmeyin. Erkek mevzuyu derinleştirmeye çalıştıkça da siz mesafeli bir duruş sergileyin. Sözleriniz ile erkekleri kendinize yaklaştırıp durdurarak onları tahrik edebilirsiniz.

Duş alıp çıkacağım, cümlesini sıkça kullanarak erkeği tahrik etme

Erkekler, kadınların banyo yapmalarından müthiş bir haz alırlar. Hatta banyo yapılacağını duymak bile onların heyecanlanmaları için yeterlidir. Her buluşmanız öncesinde duş kavramını kullanın. Ya ” Duş alıp geleceğim.” deyin. Ya da “Eve gidince duşa gireceğim.” deyin. Duş kavramının tahrik ediciliğini kullanın.

Dokunmanın gücünü keşfedin

Erkeklerin koluna girmek, omuzuna dokunmak veya erkeğe yaslanmak erkekleri tahrik eder. Erkeğin saçlarına dokunmak ise erkeği tamamen baştan çıkarır. Siz kadın olarak erkeğe dokunmaktan korkmayın. Hafif bir dokunuşun bir şiir kitabından daha etkili olacağına emin olun.

Uzun ve ojeli tırnaklar ile topuklu ayakkabılar

Uzun tırnaklar, özellikle kırmızı ojeli ise erkekleri çok fazla tahrik etmektedir. Topuklu ayakkabıların da tahrik etme özelliği vardır. Siyah ya da kırmızı renkli topuklu ayakkabılar erkeklerin bilinçaltına sonradan işlenen etkili tahrik araçlarıdır.

Dekoltenin çekiciliğini keşfedin

Bazı yazarlar dekoltenin erkeği tahrik edici özelliğine “görsel şölen” adını vermektedir. Yani erkeğin gözlerine yapılacak etkili bir sunum onun size olan ilgisini artıracaktır. Bu arada dekoltesini devamlı düzelten kadınlardan olmayın. Mademki öyle iddialı bir kıyafet giydiniz, hakkını verin. Bırakın dekolte seçiminiz sizi amacınıza ulaştırsın. Erkekleri tahrik etme yolunda gerdanınızın etkisini kavrayın. Erkekler, kadınların boyunlarından ve göğüslerinden müthiş derecede tahrik olmaktadır.

Kısa notlar ya da her tarafa çekilebilecek mesajlar

Erkeğe en fazla birkaç cümle uzunluğunda olabilecek bir mesaj yazın. Ya da kendi el yazınızla kısa bir not bırakın. Ama bu not hem günlük hayattaki anlamları içersin hem de bambaşka anlamlara çekilebilsin. “Dilin kemiği yoktur.” ifadesi cümlelerinize tamamen uygun olsun. Erkek, yazdıklarınızı dönüp dönüp tekrar okusun. Bazen yemek yediğiniz bir yerde peçetenin içine tahrik edici bir not yazım ona uzatın ve hiçbir şey olmamış gibi yemeğinize devam edin. Bazen de tek kelimelik arzulu mesajlar atın.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*