Erkekleri Aşık Etmenin Yolları Bu Taktikler Hayatınızı Değiştirebilir

Birbirimize ne kadar da benziyoruz!

Erkeği etkilemek için onunla tamamen zıt bir karaktere sahip olmak gerektiği görüşü halk arasında oldukça yaygındır. Ancak bu tespitin tam olarak doğru olduğunu söylemek mümkün değildir.

Kadınlar kendilerinden farklı bir karakter yapısına sahip olan erkeklerden daha çok hoşlanır. Fakat erkekler için aynı ölçtü kabul etmek zordur. Aksine erkekler kendilerinden farklı olan kişilerle değil kendilerine benzeyen insanlarla daha kolay anlaşır. Bu nedenle erkeği etkilemek isteyen bir kadın farklılıkları öne çıkararak değil benzerlikleri vurgulayarak amacına ulaşmayı denemelidir.

Yeteneklerini sergilemekten çekinme!

Aşk yaşamı her şeyden önce bir sunum meselesidir. Yani kişi kendisini karşısındakine kabul ettirmek için olumlu özelliklerini en uygun biçimde yansıtmalıdır.

Kadınların büyük bir kısmı erkeğin kalbinde yer edinmek için ciddi bir çaba içine girmez ve erkeğin kendisini keşfetmesini bekler. Halbuki erkekler karşılarında bir hazine gibi duran kadını keşfedecek yetenekte değildir. Hatta çoğu zaman kendisine bu hazine doğrudan gösterilse bile güzelliklerin farkına varamayacak kadar kördür.

Erkeklerin hoşuna gidecek özelliklerinizi aşama aşama ona göstererek kendinizi kabul ettirin. Yeteneklerinizi, başarılarınızı ve geçmişte yaptığınız güzel çalışmaları erkeğe sunarak onun için “tercih edilebilecek en iyi kişi” olduğunuzu gösterin. Ancak bunu yaparken aceleci davranmayın ve yaptığınız sunumun doğal görünmesine gayret edin.

Erkeklerin burnuna hitap etmeyi unutmayın

Erkekleri etkilemek için bakımlı ve şık görünmek gerektiği herkesçe bilinen bir gerçektir. Güzelliğin erkekleri etkilemede önemli olduğunu insanoğlu yüzyıllardır bilmektedir ve bu bilgi kozmetik sektörü gibi en geniş kapsamlı iş kollarından birisinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Ancak kadınların büyük bir kısmı erkekleri etkileme konusunda güzel kokuların en az görsellik kadar önemli olduğunu ne yazık ki hesaba katmamaktadır. Halbuki yapılan pek çok araştırmada erkeklerin duydukları güzel kokulardan güçlü biçimde etkilendikleri ortaya çıkmıştır.

Erkeklerin sadece gözlerine hitap etmek bazen yeterli olmayabilir. Erkeği güçlü biçimde etkilemek ve kısa sürede kendisine aşık ettirmek isteyen bir kadın güzel kokuların gücünden mutlaka faydalanmalıdır.

Küçük dokunuşların mucizevi etkisini keşfedin!

Erkeklerin bedensel temas konusunda güçlü bir hafızaları vardır. Bir kadının kendisine en küçük dokunuşlarını dahi hafızasına kaydeder ve bunların ne anlama geldiği üzerine yorumlar yapar. Tesadüfen ortaya çıkan basit günlük hayat okunuşları bile erkeğin kafasında güçlü cinsel çağrışımlara neden olabilir.

Erkeklerin bedensel dokunuşlara verdiği bu farklı anlamı kullanabilen kadınlar onları kolayca etkileyebilir. Erkeğin sırtına, omzuna veya dizine hafifçe dokunmak erkeğin kafasında farklı fantezilerin uyanmasını sağlayabilir. Eğer kadın birkaç imalı sözcükle erkeği arzuladığını da ifade ederse bu dokunuşlar çok daha güçlü biçimde etki eder.

Erkekle ne kadar sık görüşürseniz şansınız o kadar artar

Gözden ırak olan gönülden de ırak olur sözü erkeklerin ruh yapısına en uygun düşen ifadelerden biridir. Erkekler aynı ortamda sıkça bulundukları ve beraber uzun zaman geçirdikleri kişilere daha kolay ısınırlar. Erkeklerin kendilerinden uzakta bulunan bir kadına bağlanmaları oldukça zordur. Çünkü erkekler aşk konusunda uzak ihtimallerden değil gerçekleşebilecek yakın ihtimallerden hoşlanır.

Eğer erkeği kendinize aşık ettirmek istiyorsanız sürekli yakınında bulunmaya gayret edin. Onunla birlikte zaman geçirme fırsatları karşınıza çıktığında bunları kesinlikle değerlendirin. Özellikle birlikte yolculuk yapma şansınız varsa bu durumu paha biçilmez bir fırsat olarak görüp değerlendirin.

Erkekleri boş bırakmak, onlarla uzak mesafeli aşklar yaşamaya çalışmak veya ilişkiyi zamana yaymak kaçınılması gereken davranışlardır. Erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız yapmanız gereken şey onun yakınında bulunmak ve hayatının her anında onunla paylaşımda bulunmaktır.

Cesur kadınlar erkeklerin fantezi dünyalarını harekete geçirir

Özgüven sahibi kadınlar erkeklerin bütün benlikleri ile bağlandıkları kadınlardır. Çünkü bu kadınlar erkeklerin çocukluklarında tanıdıkları güçlü kadınları hatırlatırlar. Erkekler özgüven sahibi kadınlarla birlikte olduklarında kendilerini güvende hissederler ve mutlu bir birliktelik yaşayacaklarına inanırlar.

Özgüvenden yoksun kadınlar erkeklerin kafasında “sorumluluk yükleyen kadınlar” olarak isimlendirilir. Erkek kendisine güvenmeyen bir kadınla birlikte olduğunda yükünün artacağına ve kadının birçok işini yapmak zorunda kalacağına inanır. Aslında bu görüşünde erkek pek haksız da sayılmaz.

Ancak özgüven sahibi olan güçlü kadınlar hem erkeklerin kendilerini rahat hissetmeleri sağlarlar hem de onlara çok farklı dünyaların kapısını açabilecekleri mesajını verirler. Gerçekten de kendisine güvenen bir kadın iradeli davranışlar sergileyerek erkeğin hayatını kolaylaştırır ve verilen cesur kararlarla erkeğin hayattan daha fazla zevk almasını sağlar.

Erkeklere iltifat etmeyi ihmal etmeyin

Erkekler de en az kadınlar kadar iltifat duymaktan zevk alır. Ancak erkeklerin dış görünüşleri ve karakter yapılarının doğrudan övünmesi onları tedirgin eder. Çünkü erkek iltifat duymaktan hoşlansa da buna alışık değildir ve iltifatlar karşısında ne yapacağını bilmemektedir.

Erkeğin canını sıkmadan ona iltifat etmek ve bu yolla kalbini kazanmak istiyorsanız onun dış görünüşü ve kişilik yapısını övmek yerine yaptığı güzel işleri takdir edin. Erkeğin başarılarını ve isabetli seçimlerini öne çıkararak ne kadar değerli biri olduğu mesajını verin. Erkek dolaylı yoldan yapılmış bu iltifatlar karşısında hissettiği güzel duyguları geri yansıtacak yani kadına duygusal anlamda daha hızlı bağlanacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*