Büyü Nasıl Anlaşılır Diyenler Bu Detayları Kaçırmasın

Büyü nasıl anlaşılır sorusunun en bilinen cevabı: Suya üfleme deneyi

Bir kişiye büyü yapıldığının tespiti için en sık başvurulan metotlardan biri, belki de birincisi suya üfleme metodudur. Büyünün nefesi zayıflatma etkisi vardır. Eğer sağlıklı bir insan su dolu bir kaba bütün gücü ile üflerse suyun bir kısmını taşırabilir. Fakat kendisine büyü yapılan kişi suya üflediğinde su buz gibi direnç gösterir, dalgalanmaz. Aslında su donuklaşmaz sadece kendisine büyü yapılan kişinin nefesi zayıflamıştır.

Büyülenmiş kişinin simasındaki ipuçlarından hareketle büyü nasıl anlaşılır?

Büyüye maruz kalan kişinin simasında birtakım değişimler olur. Yüzdeki bu belirtiler dikkatli bir tetkik ile kolayca anlaşılabilir

Öncelikle kişinin bakışları donuklaşır. Göz rengi ne olursa olsun bakışlarda bir renksizleşme olur. Tabiri caizse kişinin gözlerinin feri söner.

Büyüye kapılan kişinin saç modeli değişmese bile kişi sürekli saçlarını alnını kapatacak biçime sokmaya çalışır. Çoğu zaman bunu yaptığının farkında bile değildir.

Kişi eğer hiçbir uyarıcı yokken çan sesi ya da ağlama sesi gibi sesler duyduğunu zannediyorsa büyülenmiş olabilir.

Uykusuzluk da derin uyku da büyü belirtisi olabilir

Daha önce hiç uyku problemi çekmeyen biri uyku problemleri çekmeye başlamışsa bunun nedeni büyüye bağlanabilir. Aynı biçimde kişi “kütük gibi uyuduğunu” ifade ediyorsa yani gözünü kapatır kapatmaz uyuyor ve sabaha kadar uyanmadan derin bir uykuya dalıyorsa büyüye kapılmış olabilir. Ancak uyku probleminin bir sağlık sorunu olduğu da bilinmelidir. Yani çok farklı sebeplere da dayanabilen bir problem olabilir. Bu nedenle doktor muayenesi gerektirebilir.

Önüne geçilemez dalgınlık hali

Kendisine büyü yapılan kişi sürekli iç alemine dalar. Bu dalma anılara dönüş ya da hayal kurma tarzında değildir. Genellikle kişi bulunduğu sosyal ortamdan kopar ve kendi iç alemine dalmış gibi görünür. Fakat kendisine ne düşündüğü sorulduğunda cevap “hiç” biçimindedir. Gerçekten de kişi hiçbir şey düşünmemektedir. Sanki beyin bir süreliğine bedeni bloke etmiştir. Kişi konuşmaz, bir şey duymaz ve sadece önüne bakar. Fakat iç aleme de dalmamıştır. Gün içinde bu durum birkaç defa tekrarlanıyorsa ciddi bir büyü ihtimali belirmiş demektir.

Kişinin konuşma tarzında bozukluk

Büyüye kapılmış kişilerin normal hallerindeki gibi konuşamadıkları gözlenmiştir. Günlük hayatta fıkra anlatıp insanları güldüren, fikirlerini söyleyip insanları etkileyen hoşsohbet diyebileceğimiz birçok insan büyülendikten sonra normal konuşma yeteneklerini icra edemezler. Cümleleri çoğu zaman eksik kalır. Anlamı çok iyi bilinen bazı kelimeleri anlamsız cümlelerde kullanırlar. Ayrıca aynı cümleyi ya da kelimeyi çok sık tekrar etmek de büyü belirtilerinden biri sayılabilir.

Kişiye el yazısı ile yazı yazdırma

Büyünün kişinin sinir sistemine etki eden bir tarafı vardır. El yazısı da sinir sistemi ile parmak kaslarının koordinasyonu sonucu yapılan bir eylemdir. Eğer kişinin zihin yapısına müdahale eden bir durum varsa bu öncelikle el yazısını etkileyecektir. Büyü yapılan kişinin el yazısında ciddi bir bozulma meydana gelir. Kişi harflerin büyüklük küçüklüklerini ayarlamakta zorlanır. Düzensiz ve kötü bir yazı ile karşılaşılır. Yazı yazan kişi çoğu zaman harflerden bazılarını ayrı yazar ve yazısında kelimelerin arasında normalden fazla boşluk bırakır.

Konu ile ilgili şu kitap da (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları) ilginizi çekebilir.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*