Büyü Belirtileri Bu 7 İşaret Emin Olmanızı Sağlayacak

Büyü Belirtileri 1: Kalp Etkisi

Kalp etkisi şeklinde ifade ettiğimiz bu belirtide, özellikle size yapılan büyünün büyüklüğü ile doğru orantılı olarak kalbinizde değişik etkilenmeler ve değişik hisler fark etmeye başlarsınız. Eğer size veya yakınlarınızdan birine yapılan büyü küçük bir büyü ise, kalbinizde son zamanlarda hissettiğiniz hafif bir karıncalanma olduğunu fark edersiniz. Şayet yapılan büyünün gücü ve büyüklüğü fazla ise, bu sefer kalbinizde ani kasılmalar ve sarsılmalar hissedersiniz.

  • Kalp etkisi diye tarif ettiğimiz bu etkide, aynı zamanda dışarıdan batırılan bir iğne misali kalbinize batırılan bir şeylerin olduğu hissine kapılırsınız. Fakat burada asla aklımızdan çıkarmamız gereken çok önemli bir husus var: ‘Eğer bedensel bir rahatsızlığınız varsa ve kalbinizdeki ani kasılmalar veya iğnelenme hissi, bu bedensel rahatsızlığınızdan kaynaklanıyorsa, burada size büyü yapıldığını anlamanız mümkün olmayacaktır.’

Kısaca aktardığımız ve kalp etkisi şeklinde nitelediğimiz bu büyü belirtisi, sadece bedensel rahatsızlığı olmayan insanlar için geçerlidir. Aynı şekilde aktaracağımız diğer bütün maddelerde de, bedensel rahatsızlığınızı dikkate alarak büyü belirtilerini bu şekilde değerlendirmek zorundasınız.

Büyü Belirtileri 2: Göz Etkisi 1: Kanlanma

Şüphesiz büyü belirtilerinden bir tanesi de gözlerin kanlanması şeklinde ortaya çıkan ve kendisine büyü yapılan kişinin gözlerindeki kızarıklığı ve sarılığı ifade eden belirtidir.

  • Eğer gözlerinizde bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte oluşan kaşıntı, kızarıklık veya kanlanma gibi belirtiler oluşmuyorsa ve size büyü yapıldığını düşündükten sonra buna benzer belirtileri gözlerinizde görmeye başladıysanız, artık dikkatli olmanın zamanı gelmiş demektir.

Çünkü gözlerinizde sebepsiz bir kanlanma, ciddi veya hafif bir kaşıntı ya da önceden olmayan fakat sonradan meydana çıkan bir sarılık varsa, bu belirtilerin büyüden kaynaklandığına hükmedebilirsiniz.

Büyü Belirtileri 3: Göz Etkisi 2: Kararma

Değerli okurlarımız, büyü belirtileri içerisinde, ikinci maddede bahsini ettiğimiz belirti, gözlerin kanlanması, kızarması, kaşınması veya sararması şeklinde sonradan meydana gelen bir belirtiydi. Aynı şekilde yine gözlerle ilgili olan ve adına kararma dediğimiz durum, size büyü yapılmış olabileceğinin bir göstergesi sayılabilir.

  • Eğer son zamanlarda (yani size büyü yapıldığını düşünmeye başladıktan sonra) gözlerinizde ani kararmalar ve farklı bulanıklıklar meydana geliyorsa, büyüden şüphelenebilirsiniz. Hani bazı durumlarda aniden ayağa kalktığımızda, birdenbire gözlerimizin karardığını ve çevremizdeki nesneleri bulanık bir şekilde gördüğümüzü hissederiz ya. İşte büyü yapılan kişi, bu hissi, yapılan büyünün etkisine ve gücüne göre ya hafif hafif veya şiddetli bir şekilde hisseder.

Hatta Kızıl veya Kara Büyü yapılan kişiler, bazen öyle bir noktaya gelir ki, gözlerinin kör olduğuna bile hükmedebilirler. Bu belirtilerin tamamı, insan bedeninin büyü karşısında gösterdiği tepkiler ve yapılan tılsıma karşı koyabilmek için aldığı önlemler şeklinde değerlendirilebilir. Yani vücudunuz bir nevi kendisini büyüye karşı korumaya alabilmek için, farklı reaksiyonları gösteriyor.

Büyü Belirtileri 4: Karın Ağrısı

Büyü belirtilerinin dördüncü maddesinde, vücudun yapılan tılsıma karşı gösterdiği “karın ağrısı” tepkisini tarif etmek istiyoruz. Bu belirtide, önceden hiç yaşamadığınız bir şekilde ve sıklıkta karnınızın ağrıdığını veya karın bölgenizde farklı bir sızı olduğunu hissedersiniz.

Bu belirti, size yapılan tılsımın etki gücüne bağlı olarak, bazen gaz sancısı kadar hafif, bazen de ciddi anlamda sıkışan ve o esnada müsait bir yer bulamayan bir insanın acılar içerisinde kıvranması kadar ağır olabilir. Yani yaşanan karın ağrısı çok hafif düzeyde olabileceği gibi ciddi ve ağır düzeylerde de yaşanabilir.

Büyü Belirtileri 5: Dünyanın Anlamsızlaşması

Büyü belirtilerinin belki de en başında gelen ve birçok insanın rahatlıkla fark edebileceği en bariz işaretlerden biri, dünyanın anlamsızlaşması hissidir. Bu işaret, dünyadan elinizi eteğinizi çekmek istemeniz ve boşu boşuna yaşadığınızı düşünmeniz halinde gerçekleşir. Yani, eğer dünyadan elinizi eteğinizi çekmek istiyorsanız ve hiçbir şeyle uğraşmadan bir köşeye çekilip orada yalnız kalmayı istiyorsanız, büyük olasılıkla üzerinizde büyünün belirtisini gözlemliyorsunuz.

Bu belirtiye maruz kalan bazı insanların, zaman içerisinde dünyanın tamamen boş olduğuna kanaat getirerek intihar kararı aldıkları bile olmuştur. Bu hisse kapılanlar, genellikle kendisine ölüm büyüsü gibi ciddi ve telafisi güç büyüler yapılan kişilerdir. Daha hafif büyülerde dünya anlamsızlaşsa bile ölme arzusu şiddetli bir şekilde kendisini göstermez.

Büyü Belirtileri 6: Güneş Hissi

Güneş hissi şeklinde tarif ettiğimiz bu büyü işaretinde, özellikle gözlerin kamaşması ve baktığınız her noktada çok aydınlık cisimler görmeniz söz konusu olur. Yani insan güneşe baktığında gözleri kamaşıp sulandığı gibi, bu belirtide de baktığınız birçok noktada gözlerinizin kamaştığını ve sulandığını hissedersiniz.

Büyüye maruz kalan kişilerin bazılarında, gözlerin tamamen sulandığı görülmüştür, öyle ki bu kişiler, diğer insanlar tarafından sürekli bir şekilde ağlıyor şeklinde düşünülür. Eğer gözlerinizde güneşe bakarken hissettiğiniz duyguya benzer işaretler hissediyorsanız, bu konu üzerinde düşünmek zorunda olduğumuzu belirtmeliyiz.

Büyü Belirtileri 7: Rüzgar Hissi

Rüzgar hissi ifadesiyle tarif etmeye çalıştığımız bu belirti, çok az insanın maruz kaldığı, fakat maruz kalan kişilerin neredeyse kesinlikle emin olmaları gereken bir belirtidir. Bu belirtide, kişi sakin ve durgun havalarda bile dışarıda rüzgarın ve hatta fırtınanın olduğu hissine kapılır. Öyle ki diğer insanlar üzerinde hiçbir etkisi olmayan bu sanal fırtına, bazen büyüye maruz kalan kişiyi peşi sıra sürükler ve götürür. Yani kendisine büyü yapılan kişi, adeta rüzgara kapılan bir yaprak gibi titrer ve rüzgarın şiddetli etkisini vücudunda hisseder.

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

blank blank blank blank

blank blank blank blank blank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*