Aşk Büyüsü Gerçekten Var mı?

aşk büyüsü

Düğüm uygulaması en etkili aşk büyüsü kabul edilmektedir

Aşık ettirilecek kadın ya da erkeğin sol ayakkabısının ölçüsünde ipler alınır ve bu iplere çeşitli düğümler atılarak büyü yapılır.

Düğüm büyüsü etkileri uzun süre devam eden kalıcı bir uygulamadır. Eğer herhangi bir metotla bu büyü bozulmazsa insanların ömrümün sonuna kadar onları etkileyebilir.

Bu büyü sayesinde uzun süre mutlu olan çiftler vardır. Ancak büyünün olumsuz tesirlerinin kişinin çocuklarının yaşamında bazı sıkıntılara yol açtığı ifade edilmektedir. Yani düğüm büyüsü ile kadın ve erkek mutluluğu yakalarken çocuklarını büyük musibetler beklemektedir.

aşk büyüsü

En ilginç aşk büyüsü: çingene büyüsü

İki farklı çingene büyüsü vardır. Bu büyülerden birincisi insanları delirtmek üzere yapılan uygulamadır. Çingene büyüsünün diğer versiyonu ise insanları birbirine aşık etmek için yapılır.

Aşık etmek maksadıyla yapılan çingene büyüsü insanların cinsel arzularının sadece bir kişiye ve güçlü biçimde yönelmesini sağlar. Yani kişi aşık ettirildiği şahsı karşı konulamaz arzularla ister. Ne olursa olsun bir an önce onunla birlikte olmak ve onunla cinsel zevkleri paylaşmak amacını taşır. Bu büyü kişiyi o kadar güçlü biçimde yönlendirir ki akla hayale gelmeyecek yerlerde ve zamanlarda karşıdaki kişi ile birlikte olunur.

Çingene büyüsü yaptıran kişilerin çok kısa sürede büyük bir zenginliğe kavuşmaları ise bir diğer ilginç detaydır. Çünkü bu büyüyü yaptıran kişiler müthiş bir ikna ve etkileme gücüne sahip olur. Bu uygulamaya başvuran kişiler her türlü alışverişten kazançlı çıkar ve kısa sürede büyük bir servetin sahibi olur.

Dört adet mumla yapılan aşk büyüsü

Bu aşık etme uygulamasında 4 adet mum kullanılmaktadır. Bunların her biri farklı bir yönü temsil etmektedir.

Kuzey, güney, doğu ve batı yönlerini temsil neden mumlar farklı renkte ve farklı büyüklüktedir. Ayrıca mumların üzerine aşık etkileyecek kişilerin isimlerinin baş harfleri de Süryani alfabesine göre yazılmaktadır.

Mum büyüsü, 3 gün gibi kısa bir sürede tutar. Bu özelliği çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. 

Mum büyüsü sadece kadın ve erkeği etkilemekle kalmaz onların sosyal çevresinde bulunan diğer insanları da etkiler. Büyünün tesirine kapılan insanlar ortaya çıkacak aşk ilişkisine hiçbir şekilde karşı çıkmaz.

Mum büyüsü hızlı biçimde (3 günde) tesir gösterir fakat kalıcı değildir. 21 ay sonra büyünün etkileri ortadan kalkar. Bu süre dolunca ilişki eski haline döner. Büyü yaptıran kişiler büyü öncesinde birbirine hangi mesafede duruyorsa aynı mesafeye geri dönerler. Sanki hiçbir şey yaşanmamış gibidir. Büyü yapan üstatlar mum büyüsünün bu özelliğini yaptıran kişiye açıkça söylemektedir. Bu süre içinde kişi ilişkiyi resmi bir noktaya taşımalı ve evlilik gibi ciddi bir diyalog kurarak aşkını garanti altına almalıdır.

aşk büyüsü

Kaşık büyüsü ile sevdiğine kavuşma

İki adet tahta kaşık ile yapılmaktadır. Bu kaşıklardan biri erkeği diğeri ise kadını temsil etmektedir. 

Kaşıkların üzerine büyünün tesirli olmasını sağlayan vefk yazıları yazılır ve kaşıklar ağızları birbirini görecek biçimde bağlanırlar. 

Bağlanmış kaşıklar yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür. Büyü literatüründe bu aşamaya “defin uygulaması” denir. Zira yapılan uygulama tıpkı bir ölünün defnedilmesi gibi yapılmaktadır.

Eğer kaşık büyüsü bekarlara yönelik yapılacaksa kaşıkları bağlamak için siyah ip kullanılır. Şayet büyü evli insanlara yönelik yapılacaksa kırmızı iplerle kaşıkların bağlanması gerekir.

aşk büyüsü

Aşk büyüleri olduğu gibi ayırma ve soğutma büyüleri de vardır

Sabun büyüsü, domuz yağı büyüsü, yumurta büyüsü ve papaz büyüsü gibi onlarca farklı ayırma büyüsü de vardır. Bu büyüler birbirini seven insanların arasını açmakta ve güzel ilişkilerin bitmesine sebep olmaktadır.

Ayırma büyülerine maruz kalan kişiler hissettikleri duygunun kendi hisleri olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle de büyünün yapılmış olma ihtimalini göz ardı etmektedir. Eğer başka biri, kendisine büyü yapıldığını söylerse bunu şiddetle reddeder ve yaşadığı ilişkinin “en başından beri hata olduğunu” ifade eder.

Ayırma büyülerinin tesirinden kurtulmak için en etkili yol büyü bozma duaları okumaktır. Felak ve Nas surelerinden oluşan Muavvizeyetyn duasının okunması ile tüm kara büyüler hükümsüz bırakılabilmektedir.

Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

Aşk Büyüsü Gerçekten Var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön