Aşık Etme Duası Son Derece Tehlikeli Olabilir Mutlaka Okumalısınız!

Aşık Etme Duası Hayırlara Vesile Olur ancak Usulüne Uygun Okunmalıdır

Aşık etme duası müminlerin en sık başvurdukları dualardan biridir. Bu tesirli duayı okuyarak özel yaşamda mutluluğu yakalamayı dileyen çok sayıda mümin bulunmaktadır. Aşık etme duası büyük alimlerin tavsiye ettikleri biçimde okunduğunda Allah’ın izni ile hayırlara vesile olmaktadır.

Dua hakkında detaylı bilgilere geçmeden önce önemli bir hususun altını çizmek istiyoruz. Aşık etme duası büyü gibi algılanmamalıdır. Bu niyaz her şeyden önce bir duadır ve konuya bu ciddiyetle yaklaşılmalıdır. Aşık etme duası ile sadece helal dairesi içindeki istekler için el açılabilir. Bir kişi eşi ile arasının düzelmesi için bu duayı okuyabilir. Aynı şekilde evlenme niyeti ile sevilen kişiye kavuşmak için de bu duaya müracaat edilebilir. Bu helal isteklerin dışında kalan mevzularda ise aşık etme duasına müracaat edilemez.

Aşık Etme Duası Tehlikeli Sonuçlara Yol Açabilir

Eğer aşık etme duası ile ilgili her türlü ayrıntıyı anlamak ve bu şekilde yolunuza devam etmek istiyorsanız, bu yazıda aktarılan bütün bilgileri dikkatli bir şekilde takip etmeli ve ona göre kendinize istikamet çizmelisiniz.

Çünkü bu yazımızda aşık etme duası ile alakalı hiçbir yerde bulamayacağınız en önemli gerçekleri öğrenmek ile birlikte, bu uygulamanın yeri geldiğinde son derece tehlikeli olabileceği gerçeğini de fark edeceksiniz.

Bu nedenle aktarılan bilgileri dikkatli bir şekilde değerlendirip aşık etme duasının detaylarına vakıf olmaya çalışmalısınız.

Aşık Etme Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Aşık etme duası, adından da anlaşılacağı üzere bir insanın kalbine aşk mührü basabilmek maksadıyla tatbik edilir ve bu uygulama yapıldığında karşı taraf adeta büyülenmiş gibi kendinden geçerek uygulamayı yapan kişiye doğal bir eğilim hissetmeye başlar.

Hatta kendisine aşık etme duası yapılan bu kişi, bazı durumlarda karşı tarafa öylesine bağlanır ki onun kalbinden bu duyguyu ve bu keskin hissiyatı çekip almak neredeyse imkansız hale gelir.

Kısaca aşık etme duasını kendinize aşık etmek ve bağlamak istediğiniz herhangi bir kişi üzerinde kolaylıkla uygulayabilir ve bu sayede o kişinin kalbine gerçek anlamda vakıf olmanın en güzel yolunu tatbik edebilirsiniz.

Fakat her duanın kabule karin olabilmesi için bazı şartlara riayet edilmesi gerektiği gibi aynı şekilde aşık etme duasının kabul olunması için de bazı önemli şartların yerine getirilmesi gerekir ve bu nedenle aşağıdaki şartları dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz.

Aşık Etme Duasının Kabulü için Çok Önemli Şartlar

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi her duanın kabulünde mutlaka riayet edilmesi gereken çok önemli şartlar bulunmaktadır ve bu durum elbette ki aşık etme duası için de böyledir.

İşte aşağıdaki şartlara riayet ederek aşık etme duasını yapmanız halinde Allah’ın izniyle en tesirli sonucu alacak ve hayatınıza mutluluk içerisinde devam edeceksiniz.

Aşık Etme Duası ve Takdim Edilen Büyüler

Öncelikle internet ortamının okuyucuya doğru bilgi ile birlikte aynı zamanda birçok yanlış bilgi de aktardığını bilmelisiniz ve size aşık etme duası adı altında aktarılan birçok duanın aslında birer büyü veya tılsım olduğu gerçeğini de fark etmelisiniz.

Gerçekten de internet ortamında aktarılan birçok uygulama, dua adı altında gösterilen büyülerden ibarettir ve bu nedenle de bu gibi durumlara karşı tedbirli olmak zorundasınız.

Aşık Etme Duası ve İçtenlik

Aşık etme duasını yaparken bu uygulamanın kabul şartları arasında belki de en önemli kabul şartının içtenlik olduğunu bilmelisiniz ve Cenab-ı Hakk’a elinizi açıp dua ettiğiniz esnada en içten dileklerinizle ve bütün kalbinizle kendinizi Allah’a adamaya ve teslim etmeye çalışmalısınız.

Çünkü Cenab-ı Hak, kendisine içtenlikle gelen kullarını reddetmekten hicab eder ve kendisine samimiyet içerisinde yapılan duaları en hayırlı şekliyle kabul eder.

Aşık Etme Duasının Niyeti

Ve tabi ki aşık etme duası yapılırken birçok insanın eksik bıraktığı ya da unuttuğu en önemli noktalardan birinin de niyet aşaması olduğunu özellikle vurgulamalıyız ve bu konuda niyet aşamasına kesinlikle riayet etmeniz gerektiğini ifade etmeliyiz.

Zaten aşağıda aşık etme duasını nasıl yapacağınız konusunu detaylandırırken niyet kısmını da en güzel şekilde izah etmeye çalışacağız ve tam anlamıyla hangi adımları atacağınızı ve hangi şekilde duayı tatbik edeceğinizi de detaylandırmaya gayret göstereceğiz.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Evet, yukarıdaki kabul şartlarının çok önemli ve çok gerekli olduğu hususunu ifade ettikten sonra, şimdi de bu önemli duayı nasıl yapmanız gerektiğini ve hangi işlem basamaklarına uymanız lazım geldiğini detaylarıyla anlatmaya başlayalım. Lütfen yazının bundan sonraki kısımlarını daha dikkatli bir şekilde okumaya çalışın:

Bu mübarek duayı tatbik ederken evvela sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bir mekan bulmalı ve ortalama 5 dakika boyunca bu mekanın sessiz olacağından emin olmaya çalışmalısınız.

Bu sessiz ortama geçerken kendinizi Cenab-ı Hakk’a yakın hissetmeye çalışmalı ve bu bağlamda olabildiğince içten bir şekilde Allah’a yönelip O’na olan bağlılığınızı ve teslimiyetinizi ortaya koymaya çalışmalısınız.

Tabi duaya başlarken de duanın işlem basamaklarını uygulamaya koyarken de aklınızda sürekli bir şekilde niyetiniz olmalı ve daima niyetinizi düşünerek Cenab-ı Hakk’a yönelip öyle niyaz etmelisiniz.

Kendinizi ruhsal anlamda huzurlu ve dingin hissettiğiniz herhangi bir vakitte böyle sessiz bir ortama geçip içinizde niyetinizi tutarak Allah’a yöneldikten sonra, kıble istikametine dönüp gözlerinizi kapatmalı ve dizüstü çöküp ellerimizi semaya kaldırarak 77 defa Bismillahirrahmanirrahim demelisiniz.

Bu noktada gözler kapalı bir şekilde ve kıble istikametine dönmüş vaziyette elleriniz semaya kalkık durumda 77 defa Bismillahirrahmanirrahim dedikten sonra, gözlerimizi açıp aşık etme duasının 2. aşaması olan Fatiha aşamasına geçmelisiniz, şöyle ki:

Aşık Etme Duası ve Fatiha Suresi

Aynı vaziyetteyken bu sefer gözler açık olacak şekilde tam 7 defa Fatiha Suresi’ni okumalı ve ardından da şu duayı 1 defa okumalısın:

“Allah’ım dergah-ı izzettenin ve dergah-ı merhametinin en yüce makamda olduğuna kanaat getiren aciz bir kulun olarak sana boyun eğdim ve senin, derdime derman olacağını bilmenin huzuru içerisinde senin kapına müracaat ettim. İşte içtenlik ve samimiyet içerisinde duamı sana takdim ediyorum ve işte senin bana yardımcı olacağından emin olarak en içten duygularımla sana yöneliyorum. Demin okuduğum 77 besmelenin ve 7 Fatiha’nın yüzü suyu hürmetine içtenliğimi kabul buyur ve aşık etme duasına en güzel şekilde cevap ver Allah’ım, amin.”

Bu önemli dua sözlerini bir defa okuduktan sonra şimdi de aşık etme duasının 3. ve son aşamasına geçmelisiniz, şöyle ki:

Aşık Etme Duası ve Ya Vedûd Esması

Aşık etme duasının bu 3. ve son aşamasında aynı pozisyonda iken 21 defa Ya Vedûd esmasını okumalı, yani 21 defa Ya Vedûd demeli ve ardından da şöyle dua etmeye devam etmelisiniz:

“İlahi hangi kulun senin dergahına gelip de eli boş döner ve hangi insan sana samimiyet içerisinde halini arz edip de geri çevrilir? Sen şimdiye kadar hangi kulunun hacetine en güzel şekilde cevap vermedin ve şimdiye kadar hangi mahlukun senin saltanatının hüküm sürdüğü yerlerde mesut olmadı? Merhametin hakkı için ve duanın samimiyeti için bana da yardım elini uzat ve senin mükemmel bir şekilde tasarlayıp biz aciz kullarına armağan ettiğin bu dünya misafirhanesinde benim de yüzümün gülmesine vesile ol, amin.”

Bu duayı okuduktan sonra aşık etme duası tamamlanmış olacak, fakat aşağıdaki son maddeyi de dikkatli bir şekilde okumanız gerektiğini özellikle vurgulamak isteriz:

Aşık Etme Duası ve En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı

Öncelikle size kesinlikle herhangi bir büyü veya tılsım gibi uygulamaya bulaşmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu uygulamaların gerçekten de oldukça sıkıntılı durumlara sebebiyet verebildiğini söylemeliyiz.

Zira okuyucularımız içerisinde bize herhangi bir büyü ya da tılsım uygulamasına bulaşan ve bu uygulama neticesinde hayatı kararan yüzlerce kişi durumunu anlatmıştır.

Dolayısı ile size sadece ve sadece herhangi bir risk faktörü barındırmayan ve Cenab-ı Hakk’ın izniyle hiçbir zararı olmayan duaları tavsiye ederiz ve bu dualar ile mucizevi değişimler yaşayabileceğinizi de belirtmek durumundayız.

Bu bağlamda eğer aşık etme duası gerçek anlamda işe yaramadıysa, size En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabına müracaat etmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Çünkü En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, şimdiye kadar binlerce insanın aşk hayatını değiştiren mucizevi dualarla dolu. Zaten kitabın tanıtım sayfasında yer alan okuyucu yorumları da bunun kanıtı.

Bu değerli eseri indirmek ve okumak isteyenler için kitabın indirme linkini şuraya alıyoruz. (Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı‘nı indirebilirsiniz.)

blank

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu yorumlar sadece bir kısmı, çok daha fazlası var:

Bu kitabı şuradan indirebilirsiniz. (Tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.)

blank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce okuyucu yorumu sizi bekliyor olacak.

1 yorum

  1. Merhaba bir konu hakkında yardım almak istiyordum, ben birini seviyorum oda benden hoşlanıyordu bunu dile getiriyordu ama çok gel gitleri olan bir insan tabi aramızda yaşanmışlıklarda var ama istemiyor hayatında çok üzülüyorum ve çok acı çekiyorım bu duanın bir benzerini başka sitede gördüm buraya bakmadan önce ve 3 gün üst üste yaptım açıkcası beni sevecek bir karaktere evet sahip değil ama aklım fikrim bu insanda karşılıklı olsun istiyorum zorlanıyorum yardımcı olurmusunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*